Haberler

Leona Chin Lyweoi yine iş başında!
Her şey birkaç kişinin Mitsubishi’nin L200 modelini incelemeye gitmesi ile başlıyor. Açık olmak gerekirse araç tam bir mavi yakalı ve müşterilerin ilgisini çekmesini rahatça anlayabiliyoruz.

Sıradan bir test sürüşünde olduklarını düşünen potansiyel müşteriler, araçla kısa bir tur attıktan sonra kendilerini aracın içinde tutunacak yer ararken buluyorlar çünkü kendini satış çalışanı olarak tanıtan kadın, çoğumuzun iyi tanıdığı Leona Chin Lyweoi’den başkası değil.

Bilmeyenler için hatırlatmak gerekirse kendisi yaklaşık on yıldır drift sektöründe adını tanıtmış bir pilot ve videodan kendiniz de görebileceğiniz gibi aracı kontrol altında tutmakta hiç zorlanmıyor.

Bu küçük şaka Leona’nın ilk marifeti sayılmaz, kendisi daha önce de bir ehliyet öğrencisi rolüyle sınav gözetmenlerinin aklını almıştı.

Ancak şu sıralar Youtube üzerinden dikkat çekmek için yapılan sözde şakaların aldığı hali bilen birisi olarak ancak sarf edilen eforu takdir edebiliyorum. Bunun gibi kabul edilebilir, yüz güldüren şakalarla karşılaştıkça bu tarz mizaha olan inancımız bir nebze de olsa yenileniyor. Ayrıca göreceklerinizden sonra bir kadının yanında arabalardan anlıyormuş gibi yapmadan önce iki defa düşünürsünüz (Sözümüz meclisten dışarı).

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Bu kasayı sevdim arkadan ve yandan duruşu güzel .
    Gözlüklü artis abi azdaha altına kaçırıyodu 🙂

  2. Şunu babama yaptıklarını düşündümde, kesin kafayı sıyırırdı. Bide şu çığlık atan herife gıcık oldum aq topu

  3. Şu adam arabası yok kız arabası diye arabalar cinsiyete ayrılmamalı. Bak kız ne güzel sürüyor. Geri geri drift atınca zaten ayakta alkışladım. Fiat 500 kullanan adam da gördüm, kamyon süren kadın da. Erkekler ve kadınlar sadece fiziksel görünüş olarak birbirinden ayrılırlar ve bazı özel cinsiyetine özgü karakterleriyle. Ancak şu erkek işi yok şu kız işi diye ayırt edilmesi çok yanlış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu