Haberler

Yarışmanın yeni yolu
Intercity İstanbul Park bir ilke daha imza atarak ülkemizde bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük ve en kapsamlı motor sporları projesini hayata geçiriyor.

 

Motor sporlarında hiç deneyimi olmayanından profesyonel yarışçısına kadar herkesin yarış tutkusunu tatmin edecek yeni yarış serileri.

 

Porsche GT3 Trophy Turkey

Motor sporları denince ilk akla gelen markalardan biriyle serinin en hızlısında yarışmaya hazır mısınız? Hız tutkunu ayrıcalıklı insanlar için eşsiz bir yarış deneyimi. Porsche sizi bekliyor.

 

Caterham Cup

Sürüş kabiliyeti en üst seviyede olan 20 hızlı pilotun birbirleriyle kıyasıya mücadelesinde yer almak ister misiniz? Efsanevi Caterham R300 yarış otomobilleri ile yüksek dozda adrenalin keyfi sizi bekliyor.

 

Intercity Cup

Motor sporlarına yeni başlamak isteyenler için hazırlanan en uygun bütçeli şampiyonamız çok yakında başlıyor. Kapsamlı bir sürüş eğitimi de içeren ve 7 yarıştan oluşacak şampiyonamıza sizi de bekliyoruz.

 

Üniversiteliler Kupası

Üniversiteli gençleri trafik teröründen koruyacak, eğitim ve sportif etkinliği bir arada barındıran Üniversiteliler Kupası UniCup, otomobil meraklısı üniversiteliler için mükemmel bir fırsat.

 

Mart 2016’da başlayacak olan tek marka kupalarımızın tanıtım dosyalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Porsche GT3 Trophy Turkey

Caterham Cup

Intercity Cup

Uni Cup
İlgilendiğiniz kupalar ile ilgili kayıt işlemleri için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Akfırat Mah. Göçbeyli Bulvarı

No:1 34959 Tuzla – İstanbul/TÜRKİYE

T:  +90 216 645 7330

F:  +90 216 420 2245

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yarışı derece ile bitirsen bile aldığın para verdiğin paraya ulaşmıyor çok saçma olmuş ödüller yetersiz

  2. Bizde hala bu işler “paralı” olanlara… İngiltere’de adam ambulans şoförüyken bi seçmeye katılıp ralli pilotu oluyor, bizdeyse “gelin gençlere bilmemne” dedikleri şey bile en ucuz haliyle 10-15.000 TL tutuyor. Üstelik ne araba sizin ne bişey.

    Böyle yok efendim ucuzmuş gelin yarışınmışla olmaz bu işler. Sponsorlar olacak, pilot arayacaksınız pilot. Hala ülkemizdeki ralli ve pist olayları “birinin oğlu, bilmemkimin tanıdığı” şeklinde yürüyor, bu eğitimlere falan filan katılanlardan sadece bunlar bir yerlere geliyor. Hiç duydunuz mu sıfırdan, alakasız birilerinin yarış pilotu olduğunu bu ülkede? Bu piyasada? Yok. Göremezsiniz, sistem böyle işlemiyor çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu