Haberler

Kötü Kedi Şerafettin’de konuk oyuncu: Kia Sportage
Yeni KIA Sportage, sinemalarda son haftaların en çok izlenen filmlerinden biri olan Kötü Kedi Şerafettin’de otomobil sevenlerin karşısına çıkıyor. Yeni KIA Sportage’ın bu sürprizi, bir animasyon filminde ürün yerleştirme örneği olarak Türkiye’de bir ilk oldu.

Vizyona girmesi merakla beklenen Kötü Kedi Şerafettin filmi sinemaseverlere pek çok ilki yaşatırken, izleyicilerin karşılaştığı en büyük sürprizlerden biri de Yeni KIA Sportage’ın yer aldığı sahneler oldu.

İstanbul sokaklarında geçen heyecan verici araba sahnelerinin kahramanı olan Yeni KIA Sportage, filme renk kattı. Bu işbirliği aynı zamanda bir animasyon filmde ürün yerleştirme örneği olarak Türkiye’de bir ilk oldu.

Karikatürist Bülent Üstün’ün yarattığı kült çizgi roman dizisinden sinemaya uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin filmi, İstanbul’u izleyenlere bilmedikleri yönleriyle gösterirken, Yeni KIA Sportage da bu görsel şölene eşlik etti.

kksks2

“34 KKŞ 09” plakalı KIA Sportage, Anima İstanbul tarafından gerçeğe uygun olarak beyaz perdeye aktarıldı.

Türk sinemasında bir animasyon olarak pek çok ilki barındıran Kötü Kedi Şerafettin, eğlenceli hikâyesi ve dünya çapında animasyon tekniğiyle beğeni topladı. Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Güven Kıraç, Gökçe Özyol, Ahmet Mümtaz Taylan, Yekta Kopan, Ayşen Gruda ve Cezmi Baskın gibi isimler filmin karakterlerini seslendirdi.

kksks3

Editörün tavsiyesi: Filme yaşı tutan herkes mutlaka gitmeli. Hem bir efsane olan Kötü Kedi Şerafettin’i tanıyın hem de bunun gibi güzel bir Türk yapıtına destek verin. Hep “South Park, The Simpsons” olmaz.”

kksks4

Harun Şen

Like Mr. Clarkson said: POWEEEEER !!!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu