Haberler

Batmobile İstanbul’da!
25 Mart tarihinde vizyona girecek olan Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi heyecanla bekleniyor. Türk Hava Yolları’nın ana sponsoru olduğu film için çeşitli reklam çalışmaları yapan ünlü havayolu şirketi şimdi ise Batmobile’ı İstanbul’a getirdi.

Filmin son bölümünün Türk Hava Yolları uçağında geçtiği Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda kullanılan Batmobile ise ilk olarak Berlin’de ITB fuarında sergilenmişti.

Geçtiğimiz günlerde 3. Köprüden geçeceği açıklanan Batmobile, AirportHaber’in yaptığı habere göre sessiz sedasız Türkiye’ye getirildi.

THY Kargo uçağıyla İstanbul’a getirilen Batmobile, 14 numarlı ambarda 3. Köprü yani Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne çıkacağı günü bekliyor.

Sessiz sedasız ülkemizde getirilen Batmobile, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde kullanılacak. Batman v Superman filminin başkahramanlarından olan Batman’ın mükemmel aracı Batmobile’ı kimin kullanacağı ise ortaya çıktı.

Ünlü gazeteci Ömür Gedik, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Batmobile’ı kullanacağını belirtti. THY tarafından ise henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu