Haberler

Bugatti Chiron New York sokaklarında!
Bugatti’nin yeni süper spor otomobil modeli Chiron, tanıtım görselleri ve kamuflajlı görselleri dışında ilk kez asfalt üstünde göründü. Reklam çekimleri için New York sokaklarına indiği tahmin edilen Bugatti Chiron, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Yaklaşık 1 ay önce tanıtılan Bugatti Chiron, Fransız markanın hız rekortmeni Veyron’un ardından ürettiği ikinci süper spor modeli olarak büyük bir öneme sahip. İsviçre’de görülen mavi-siyah renk kombinasyonuyla görülen Chiron’un açık olan LED farları muhtemel bir reklam çekimini işaret ediyor.

180’den fazla ön sipariş alan Bugatti Chiron için alınan siparişlerin %10’undan fazlası Almanya’dan verilmiş. Alman milyonerlerin markaya ilişkin bu düşkünlüğünü dikkate alan marka yetkilileri yakın zamanda Münih’te Bugatti showroomu açılacağını belirttiler. Ayrıca markanın kurucusu Ettore Bugatti’nin dolabından özel giysilerin de sergileneceği bu showroom aynı zamanda markanın tarihini yansıtan ufak bir müze görevini de görecek.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu