Haberler

Linkin Park yarış otomobili tasarladı
Eski hitler bazen karşımıza farklı yerlerde çıkabiliyor. Örneğin ünlü Linkin Park grubunun adının Mercedes AMG GT3 arka kanadında karşımıza çıkması gibi.

Kaliforniya’lı Linkin Park grubu Alman Endurance yarış takım otomobilinin dışını tasarladı. Ya da Linkin Park için çalışan biri yaptı. Öyle ya da böyle sonuç gayet güzel gözüküyor. Bu yeni dizayn yardımıyla AMG GT3 fantastik bir görünüme sahip oldu. Tasarımda her şey uygun boyutlarda dizayn edilmiş. Gümüş rengin üzerine kırmızı şeritler ve siyah şimşek deseni kullanılmış. Grubun logosu ise otomobilin görünümüne hiçbir şekilde zarar vermemiş. İşin ilginci Linkin Park’ın Mercedes ile gerçekleştirdiği ilk iş ortaklığı bu değil. Geçen sene tanıtılan Mercedes C63 modelinin tanıtım videosunun müzikleri de Kaliforniya’lı gruba ait.

Otomobil yeni tasarımıyla Belçika’da temmuz ayının son hafta sonunda gerçekleştirilecek olan yarışta yer alacak. Black Falcon Takımı Mercedes AMG ile sezonun önceki etkinliği olan Nürburgring 24 saat yarışını ilk dört sırada bitirmeyi başardı.

Linkin Park ile Black Falcon Takımı arasında nasıl bir bağlantı olduğu konusunda pek bir bilgi yok. Fakat ortaya çıkan sonuç gayet tatminkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu