Haberler

Seat’tan iki modele kampanya
Seat; Leon ve İbiza modellerine yönelik olarak yaz sonu özel kampanyası hazırladı.

31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanyada, SEAT Leon’un Style donanıma sahip 1.2 TSI 110 HP versiyonu 58 bin 700 TL’den, Ibiza model ailesinin Reference donanım seviyesindeki 1.0 75 HP seçeneği 38 bin 900 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

SEAT’ın başarılı model ailelerinden olan, çekici tasarımı, geniş motor seçenekleri ve yenilikçi teknolojisiyle öne çıkan Leon modelleri avantajlı fiyatlarla alınabiliyor. SEAT Leon’un Style donanıma sahip 1.2 TSI 110 HP versiyonu, 58 bin 700 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunulurken; 1.6 TDI 110 HP motor seçeneğine de, 69 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Ailenin verimli ve performanslı üyelerinden olan Aktif Silindir Teknolojisi’ne sahip 150 HP gücünde Leon 1.4 EcoTSI FR ACT DSG de 79 bin 500 TL başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

Hem manuel, hem de DSG şanzımanla alınabilen seçenekleriyle düşük yakıt tüketimi ve sıra dışı çekiş gücü sağlayan Leon modelleri, çekici tasarımı, geniş motor seçenekleri, yenilikçi teknolojisi ve gelişmiş bilgi-eğlence sistemleriyle öne çıkıyor. Alırken de kullanırken de avantajlı: SEAT Ibiza SEAT’ın avantajlı fiyatlarla sunduğu bir diğer modeli ise Ibiza. Genç, dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor öğeleriyle donatılan; alırken de kullanırken de ekonomisiyle fark yaratan Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 1.0 75 HP versiyonu 38 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. Ailenin bir başka verimli versiyonu; üç silindirli motor, 110 HP güç ve 200 Nm’lik tork değeriyle performansından ödün vermeden ekonomik bir sürüşü de garanti eden, Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG kampanya süresince, 53 bin 900 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor. Model, Start & Stop özelliği ile olağanüstü bir verimlilik sağlarken, 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değeriyle dikkat çekiyor.

Necati Erdoğan

Otomobiller vazgeçilmezim. Her zaman söylerim, otomobillerin olduğu bir odaya kapatsalar yeme ve içme harici başka şeye ihtiyaç duymam. Otopark.com ile tanıştığım günden beri müptelasıyım. Türkçe öğretmeniyim. Bu camiaya katkıda bulunmaktan onur duyuyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Araştırmadan etmeden içerik mi girilir ya? İnsan biraz araştırır. Kopyala yapıştır içeriklerle mi kaliteyi yükseltmeyi bekliyorsunuz. Leon ve Ibiza aylardır zaten bu fiyatta satılıyor. Hatta tam tarih vereyim size Haziran 2016’dan beri! Kampanya var diye heyecanlanıp bakıyoruz ama o da ne. Hey Allah’ım ya. İnanmayanlar seat sitesinden gidip fiyat listesini pdf olarak indirsinler oarada Haziran 2016 ibaresini ve yukarıda yazılan fiyatların aynısını görebilirler. İçeriği şikayet ediyorum.

    1. Daha önce de 1.2 110 beygir Peugeot 208 satışa çıktı diye haber yaptılar. Haber çıktığı vakit araç zaten bir aydır satıştaydı.

    2. Otomobilden beyaz eşyaya tüm kampanyalar bir başında birde sonunda duyurulur. 31 Ağustos a kadar geçerli bu kampanya bugün Sözcü ve daha birçok gazetede bile haber yapıldı. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olacağınıza biraz okuma alışkanlığı edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu