Intercity Clio Cup | 5. Ayak

14
Intercity Clio Cup | 5. Ayak

Beşinci ayağı 27-28 Ağustos’ta düzenlenen Intercity Clio Cup’ta Sinan Koç pole pozisyonda başladığı yarışı ikinci bitirdi, ancak birincinin aldığı ceza sonucu ilk sıraya yükseldi ve şampiyonada açık ara liderliğini sürdürdü.

Intercity Clio Cup 5. Ayak Sonuçları

14 YORUMLAR

  1. Şimdi burda bir konu pas geçilmiş. Bu birinci olan arkadaş ne sebeb ile 60 saniye ceza yemiş. Ben onu merak ettim. Birincilikten 14 ncülüğe düşürülmek çok pis olmuş. adamın motivasyonunu çökertir.

  2. Tebrikler sinan abi baya heyecanlıydi o iki arabanın sıkıştırması efsane olmuş ama usta işi biliyor 🙂 sıyrıksız bitirdin helal olsun

  3. Nefessiz izledim.Fazlasıyla çekişmeli bir yarış olmuş.10 numara ve 1 numaranın maaşallahı var sağlam zorladılar Sinan abi’yi.Tebrik ederim Sinan abi.Bu arada arka camı gösteren kamera çok iyi düşünülmüş.

  4. Tebrik ediyorum. 6. dakika daki geçiş mükemmel tam bir avcı, 2 otomobilin momentum kaybını çok iyi değerlendirdin Formula 1 izliyormuş gibi hissettim o an. Sanırım lastikleride korudun, bi çok yerde daha geç frenleyebilirdin ama güzel sürüştü… Bunlar sana çerez çerez :)) gerçekten sağlam bir bilgi birikimi tecrübe ve teknik var

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz