FeaturedHaberler

YouTube’un yükselen yıldızı: Benzin TV
Otomobil tutkunları için internetten video izleme seçenekleri gitgide çeşitleniyor. OTOPARK.COM, Otomobil Dünyam, Carviser derken Türkçe otomobil testleri yayınlayan kanallar içinde en yenisi değil ama son zamanlarda en iyi çıkışı yapan: Benzin TV.

16 senedir otomobil gazeteciliği yapan ve hemen her dergide görev almış, çoğunun yayın yönetmenliğini yürütmüş olan Burak Ertem‘in 2013 yılında kurduğu Benzin TV, aslında dijital bir otomobil dergisi olan Benzin Magazin‘in bir yan kolu. Henüz 45 videosu ve 3100 abonesi bulunan kanal, son zamanlarda yayınladığı özellikle Skoda Kodiaq lansmanı ve Toyota Corolla testi gibi videolarıyla dikkat çekiyor:

Çekim kalitesiyle de öne çıkan Benzin TV‘nin kurgularınıysa tanıdık bir isim, Utku Demir yapıyor.

Burak Ertem ve Benzin TV‘ye yayın hayatında başarılar diliyoruz.

OTOPARK

Sürücünün Adresi.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ben acıkcası evde tv yayını izlemiyorum. Günümün prime time nı Otopark, otomobil dünyam, oto belgesel izleyerek geciriyorum. Tüm haftayı dolduracak kadar otopark produksiyonu olmadığına göre diğer yayınları izlemenin yada burda haber yapmanın ne sakıncası olabilirki. TV8 gibi Sabah akşam yayın akışı olan bir otopark olsaydı, Show tv reklamı yapmak yanlış olabilirdi. Haftada 2 test 1 vlog yapıyor Otopark. Eee geri kalan zman ne izleyecez. Dün Altın elbiseli adamın canlı yayınını, arkasından Bjorn Nylandın Nissasn Leaf road tribini izledim. Yabancı yayaınlara bile kaymışım prime time dolması için.

  2. Utku Demir bireysel olarak mi yapıyor yoksa Otopark.com prodüksiyon olarakmi yapiliyor bu durumdan otoparkin kazanci vardir insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu