Haberler

Ford’dan 0 faiz fırsatı
Ford’dan kasım ayında 0 faiz fırsatı

Ford, Kasım 2016’ya özel tüm binek modellerde 24.000 TL, 12 ay, %0 faiz ve tüm ticari modellerde* 24.000TL, 24 ay, %0 faiz fırsatı sunuyor. Tüm binek modellerde 4 yıl 100.000 km garanti kampanyası ve tüm ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi kasım ayında da devam ediyor.

Ford, kasım ayında müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile F-Kasko alan Ford müşterilerine tüm binek modellerde 28.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatı sunuluyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanmayan müşteriler için ise 24.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyası veya %2 peşin alım desteği sunuluyor.**

Geçtiğimiz ay devreye alınan binek modellerde 4 yıl 100.000 km garantisi, kasım ayında da Ford Yetkili Satıcıları’nda.

Ford, “Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Geri Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

-Ticarette sınır tanımayanlara 3 yıl sınırsız km garantisi!

Ford, kasım ayında ticari ürünlerinde de müşterilerine avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunuyor. Tüm ticari araç gruplarında 3 yıl sınırsız km garantisi kasım ayında da devam ediyor.

Tüm ticari modellerde* “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile F-Kasko satın alan Ford müşterileri; 28.000 TL, 24 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabiliyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanmayan müşteriler ise tüm ticari modellere* 24.000TL, 24 ay, %0 faiz fırsatıyla sahip olabiliyor.

Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli Ranger, Her Şey Dahil Finans Paketi ile F-Kasko satın alan müşteriler için 36.000 TL, 12 ay ve %0 faiz kampanyasıyla çok cazip. Yeni Ranger’da peşin alımlarda ise 4×2 manuel şanzımanlı modelleri tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 6.000 TL, diğer tüm Ranger modelleri*** ise 3.000 TL indirimle satışa sunuluyor.

Tüm otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde F-Kasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) Servis Çeki hediyesi uygulamaları kasım ayında da Ford müşterilerini bekliyor.

Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcıları’nda ve www.ford.com.tr internet sitesinde.

*Ranger modeli kampanyaya dahil değildir.

**Fiesta ST, Focus ST, ST Line serileri, Focus RS, S-MAX ve Galaxy modelleri kampanyaya dahil değildir.

***Wildtrak donanım modeli kampanyaya dahil değildir.

Emrullah TEKGÖZ

1994'te doğdum. Atılım Üniversitesi İşletme (İngilizce) okumaktayım. Otomobil tutkum hayatımda her zaman büyük yeri olan AE101'in efsanevi mekanik tınısıyla başladı, E46 320i ve E39 540i ile bu tutku yerini aşka bıraktı. Bu aşk atmosferik Avensis 3 FL ile devam etmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu