Haberler

Ankara Kupası başlıyor
Heyecan, rekabet ve dostluğu sporda birleştiren Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ANDOFF) Ankara Offroad Kupası 1.yarışını 04 Aralık 2016 tarihinde Ankara-Beytepe’de gerçekleştiriyor.

Saat 11:30’da ilk araca verilecek startla başlayacak organizasyonda 6 kilometrelik ANDOFF etabı 4 kez geçilecek ve yarış saat 15:30‘dan itibaren son bulacak. Ödül töreni ise 17:30’da yarışma parkurunda gerçekleştirilecek.

Ankaralı sporcularının yanı sıra, Türkiye’nin çeşitli offroad kulüplerinin de geniş katılımlarının beklendiği bu yarışta, Ankaralılar kıyasıya rekabetin yaşanacağı bir yarış izleme olanağı bulacaklar.

ANDOFF Başkanı Şahin Demiray, organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü olarak Ankara Offroad Kupası ilk yarışımız için Beytepe’de hazırlıklarımızı tamamladık. Sporcuların kıyasıya mücadele edeceği, izleyenlerin de yarış heyecanını yakından yaşayacakları özel olarak hazırladığımız parkura tüm Ankaralıları davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: TOSFED

Ata Aygen

1995 yılında Ankara'da doğdum, Özyeğin Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Doğduktan yalnızca üç yıl sonra otomobil modelleriyle okumayı öğrenmem, kaçınılmaz sonun habercisi gibiydi. Neredeyse doğuştan gelen bu tutkuyu biraz daha somut işlere dökme isteği de beni Otopark'a getiren şey oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu