Haberler

İSOFF Challenge’da zafer Tahincioğlu ekibinin
İstanbul Offroad Kulübü tarafından 27 Kasım Pazar günü organize edilen İSOFF Challenge 2016 4.ayak büyük çekişmeye sahne oldu.

16 ekibin mücadelesi ile başlayan yarışta heyecan her turda katlanarak arttı 1. tur mücadelesinde geçilen 12 tur sonucunda 12 araç 2. tura yükselirken 2. tur mücadelesinde geçilen 10 turdan sonra 10 araç finale kaldı.

En büyük mücadelenin yaşandığı final turu sonunda İlyas Tahincioğlu-Mert Tahincioğlu ekibi birinciliği elde ederken, ikincilik Sami Tekin-Batuhan Altınordu ekibinin ve üçüncülük ise Hürriyet Girit-Selçuk Sarı ekibinin oldu. Sınıf 1’de Murat Öztiryaki-Mert Öztiryaki ekibi, Sınıf 2’de Saim Tekin-Batuhan Altınordu ekibi, Sınıf 3’de Ali Tuncay Akbulut-Uğur Tepe ve Sınıf 4‘de ise İlyas Tahincioğlu-Mert Tahincioğlu ekibi birinciliklerin sahibi oldular.

İSOFF Challenge ‘da son yarış 18 Aralık 2016 tarihinde organize edilecek ve kupada genel klasman ve sınıflarda kazananlar belirlenecek.

Kaynak: TOSFED

Ata Aygen

1995 yılında Ankara'da doğdum, Özyeğin Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Doğduktan yalnızca üç yıl sonra otomobil modelleriyle okumayı öğrenmem, kaçınılmaz sonun habercisi gibiydi. Neredeyse doğuştan gelen bu tutkuyu biraz daha somut işlere dökme isteği de beni Otopark'a getiren şey oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu