FeaturedHaberler

Kenan Sofuoğlu Meclis’e Lamborghini Aventador S ile geldi
24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi‘nin ardından, milletvekilleri TBMM‘ye gelerek kayıt işlemlerini yaptırıyor.

Bu isimlerden biri olan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, kayıt işlemlerinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Meclis’e Lamborghini marka spor arabasıyla gelen Sofuoğlu, bir gazetecinin “Neden motorla değil de arabayla geldiniz?” sorusuna, “Motorla daha yoğun zamanlarda gelmek istiyorum. Bugün burası sakindir dedim” yanıtını verdi.

“İlk yapacağı işin ne olacağı” sorusu üzerine Sofuoğlu, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını ancak televizyonlarda sadece futbol haberleri çıktığını, bunun değişmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

Spor yönetmeliğinin değişmesi için elinden geleni yapacağını dile getiren Sofuoğlu, “Çünkü yönetmeliğimize göre, profesyonel sporcu bile olamadık. Benim gibi birçok genç sporcu, nice dünya şampiyonları var, ismi duyulmayan, ufak tefek maaşla geçinmeye çalışan, uçak bileti alamayan, o kadar başarılı yetenekli kardeşlerim var. Ben bu gençlere öncülük, ağabeyilik yapacağım. Yani genç sporcuların vekil ağabeyisi olmak anlamında bu yola girdim. İnanıyorum ki faydalı olacağım” dedi.

Sofuoğlu,  ismini duyuramayan sporculara hak ettiği değerin verilmesi için elinden gelen çabayı göstereceğini kaydetti.

İlgili Makaleler

54 Yorum

 1. Umarim vaad ettiklerini ve dusunduklerini yapar da biz de alkislariz
  Ulkemizde siyaset rant disinda baska bir sey icin kullanilmadigindan sebep boyle sozler bana hep lafta geliyor

 2. Dünya şampiyonluğu yaşamış ulkemizi temsil etmis hak ettiği parayı anil teriyle kazanmış almış. ılk gun gelmesinide doğru buluyorum çunkü 3 4 ay sonra yine aventodarla geldiğinde ağızlarımızdan bak vekil maaşıyla kendine neler alıyor gibi söylentiler çikma ihtimali vardi. En azından ilk gün gelip bu söylentileri yıktı.

 3. Bu adamın zaten milyonlarca lirası var. Moto yarışlarındaki birinciliklerinden kazandığı para ile bunu alıyor. Kendisine yakışır. Hakediyor. Bazı dallamalar ilginç ilginç yorum yapıyor.

 4. Reisi severim çok tribüncü de olsa iyi adamdır ama millet vekili olarak atanınca ister istemez bir ego krizi yaşıyor heyecanından umarım bu arada istediği araçla gidebilir

 5. ADAM dünya şampiyonu ne yapacaktı meclise bisikletle mi gelecekti.. BU adama laf söyleyenin aklından şüphe duyarım.. ADAM ister Lambo’yla gelir ister Ferrari ile derdi sizi mi gerdi cahiller

  1. Bisiklet medeniyet demektir. Keşke bisiklet ile gelse idi. Çok daha çağdaş, çevreci ve mütevazi bir seçim olurdu. Herkes istediği ile gelmekte özgür. Umarım ülkemde bisiklete olan saygıyı arttırır, biraz bisiklet yolu yapar da bisiklet kültürü gelişir. Hergun kural tanımaz cahil şoförlerin insan hayatını tehlikeye atmasından bıktım/bıktık.

 6. Bizim ülkemize Kenan Sofuoğlu gibi adamlar lazım. Avrupa ya gidip de ülkemizi yerden yere vuran insanlardan değil o. Bayrağımızı en iyi şekilde temsil eden ,öğrendiklerini milletine aktarmak için çalışan bir insan. Böyle insanların siyasi görüşünün ne olduğu zerre umurumda olmaz. Sırf partisi yüzünden adama neler söylediler. Çok yazık.

 7. byilmaz demiş ki:

  Umarim vaad ettiklerini ve dusunduklerini yapar da biz de alkislariz
  Ulkemizde siyaset rant disinda baska bir sey icin kullanilmadigindan sebep boyle sozler bana hep lafta geliyorHepsini görüntüle…

  Takip edemedim ben hiç ne vaad etti ve ne düşünüyor ?

 8. Şu adamı gram sevmem ama açıklamalarında ciddi ise sadece futbolla yatıp kalkan bir millet olmanın ötesine geçirmeye çalışır gibime geliyor(futbolda da hiçbir şey yapamıyoruz o da ayrı konu), bu adama yazıcam valla ben, Ankara’ya pist yaptırsın, helak olduk oraya buraya gidecez diye.

 9. Ozgur Gunes demiş ki:

  Her il ütopik de Başkent’de olmalı aga, bütün pistler Marmara bölgesinde.Hepsini görüntüle…

  Ankara'yı sevmiyorlar. Başkenti İstanbul yapma gayretindeler. Başkent Ankara olmasaydı şuan Türkiye'nin en geri kalmış illerinden biri olurdu net söylüyorum. Konya'nın son yıllarda toparlanmasını saymazsak İç Anadolu'da Ankara civarı iller resmen sürünüyordu son bir kaç yıldır. 6-7 sene evvel, güya Türkiye'nin Başkenti'ne 130 km yakınlıkta ki Çankırı da Belediye Sineması bile yoktu. Şehirde 2 tane kafe haricinde oturacak bir yer yoktu. Unutulmuş, terk edilmiş bir şehir gibiydi. Ankara'ya bu yatırımı yaparlar mı bilemem ama Ankara'yı Başkentlikten çıkarma peşindeler bunu biliyorum.

 10. vallahi önceden severdim ama siyasi ve rte ci paylaşımlarından sonra soğudum hele vekil oldu iyice sevmez oldum hele lambo yu eşinin üstüne alıp vergi vermediğini(asparagas olabilir ama olmayada bilir) duyunca da gıcık kaptım. ha ama motorsporlarına destek verecekse bilmiyorum bikere soğudum yapacakları yaptıklarını değiştirmez diye bi laf vardır ya…

 11. dreamer demiş ki:

  Takip edemedim ben hiç ne vaad etti ve ne düşünüyor ?Hepsini görüntüle…

  Sporun gelismesi icin abilik, onculuk yapacagim diyor. Milletvekili maasina dokunmayacakmis vs..

 12. Ozgur Gunes demiş ki:

  Şu adamı gram sevmem ama açıklamalarında ciddi ise sadece futbolla yatıp kalkan bir millet olmanın ötesine geçirmeye çalışır gibime geliyor(futbolda da hiçbir şey yapamıyoruz o da ayrı konu), bu adama yazıcam valla ben, Ankara’ya pist yaptırsın, helak olduk oraya buraya gidecez diye.Hepsini görüntüle…

  Harbi yahu Ankara'ya pist gerek, gelsin gelen pistte azıcık da Körfez gibi kompakt ve ucuz fiyatlı bir pist olsun, kesinlikle girerim 75 bg 21 yaşında Clio ile bile olsa.Artık motor yanarsa yansın şu üstümdeki enerjiyi patlamadan atmak istiyorum.
  Not:Akıllı uslu Tofaşçıları alırlarsa iyi olur yoksa Ankara gibi bir yerde işlerin b.ka sarması çok kolay.

  Sofuoğlu hakkındaki düşüncelerimi de ''kariyerini bırakıyor'' başlığında söyledim(adama karşı sempatim var, en azından şimdilik), pist yapma yaptırma konusuna gelince de halihazırda Düzce'de yapılması düşünülen bir pist projesi var zannımca 250-250 500km yol Ankara'dan kalkıp gidilir mi?Şartlar el verirse neden olmasın.

  Adamlar Suzuki Alto ile piste giriyorlar, hem de öyle kompakt bir pist değil F1 pisti.

  Bu da o kişinin Techturkey'deki konusu.
  http://www.techturkey.com/forum/archive/index.php/t-119617.html

 13. Adam hak ediyor arkadaşlar sizene yani dünya sampiyonu nolucakdı yani çalışıyor kazanıyor alıyor nokta o arabayı milletin parası ile almadı sendi çalışıp kazanıp aldı !!!

 14. Angara polisi eksoz ucundan, hava filtresinden ceza yazıyor, millete "abartı eksoz" cezası yazıyor, bir de Çevre Bakanlığı'ndan 2-3bin TL ceza geliyor, bu da açıklama yapıyor, "geldiğimi sesinden anlayacaksınız" diye… Daha geçende Ankara_trafik grubunda vardı, Lambo'yu durdurmuşlar eksoz cezası yazıyorlardı. Ülke adam olsa Lambo sahibi dava açardı, benimki böyleyse onunki nedir diye.

 15. Ormanci demiş ki:

  Angara polisi eksoz ucundan, hava filtresinden ceza yazıyor, millete "abartı eksoz" cezası yazıyor, bir de Çevre Bakanlığı'ndan 2-3bin TL ceza geliyor, bu da açıklama yapıyor, "geldiğimi sesinden anlayacaksınız" diye… Daha geçende Ankara_trafik grubunda vardı, Lambo'yu durdurmuşlar eksoz cezası yazıyorlardı. Ülke adam olsa Lambo sahibi dava açardı, benimki böyleyse onunki nedir diye.Hepsini görüntüle…

  Harbiden bir ara bahçelide falan fabrika çıkışlı egzozlara ceza yazmışlardı o devam ediyor mu ya

 16. Bu arabayla meclise gelmek, temsil ettiği görüşün zerafetine ve alçak gönüllülüğüne yaraşır olmuş. Ama milletvekili olmadan önce aldığını da unutmamak lazım.
  Bu ülkenin gerçek değerlerinden olan çoğu sanatçı ve bilim insanına edilmedik eziyet, söylenmedik hakaret kalmamışken, ülkeye faydasının tam olarak ne olduğunu anlamadığım bu gibi sporcular ise yere göğe sığdırılamıyor. Aslında faydayı görmek için meclise geldiği araca bakmak da yeterli.

 17. Ormanci demiş ki:

  Angara polisi eksoz ucundan, hava filtresinden ceza yazıyor, millete "abartı eksoz" cezası yazıyor, bir de Çevre Bakanlığı'ndan 2-3bin TL ceza geliyor, bu da açıklama yapıyor, "geldiğimi sesinden anlayacaksınız" diye… Daha geçende Ankara_trafik grubunda vardı, Lambo'yu durdurmuşlar eksoz cezası yazıyorlardı. Ülke adam olsa Lambo sahibi dava açardı, benimki böyleyse onunki nedir diye.Hepsini görüntüle…

  Lambo’ya ceza yazilmasi cahillik de abarti egzoz cezasi bence yerinde. İnsanlarin hastasi var cocugu var yaslisi var. 3-5 tane apaci sokakta artistlik yapacak diye ben niye rahatsiz olayim ? Ayni seyi kara duman atan dizeller icin de yaparlarsa mukemmel olur

 18. Araba M plakalı. Yabanci uyruklu esinin ustune kaydettirip vergiden kactigini belirtmeyi unutmuşsunuz. Olay keşke lambo ile meclise gelmek olsa. Halktan kurusu kurusuna her seyden vergi alirken kendisi Lamborghini icin tek kurus vergi ödemekten aciz. Ismi de milletin vekili. Cok kaza yapmaya basladim, rn iyisi sabit maasli bir ise gireyim demiyor da milletin vekiliyim diyor. Pabucumun vekili

 19. Milletvekilleri gecekondudan bir anda milletvekili olmuyor. Bizim milletin 2 gündür konuştuğu konu Kenan Sofuoğlu’nun meclise geldiği araba oldu. Bir dahakine de H2R ile gelsin de millet motosiklet görsün. Meclisteki S’ler 7’ler sanki bizim kapıdaki Doblo ile aynı fiyatta.

 20. byilmaz demiş ki:

  Lambo’ya ceza yazilmasi cahillik de abarti egzoz cezasi bence yerinde. İnsanlarin hastasi var cocugu var yaslisi var. 3-5 tane apaci sokakta artistlik yapacak diye ben niye rahatsiz olayim ? Ayni seyi kara duman atan dizeller icin de yaparlarsa mukemmel olurHepsini görüntüle…

  Sonuç olarak her ikisi de rahatsız ediyor, rahatsızlığın parası olmuyor hocam. Evet Lambo stok olarak bu şekilde çıkıyor, spor bir araba, çoğu ülkede de trafiğe girme izni var. Lakin asabi kullanıldığında ciddi manada çok fazla rahatsız ediyor. Bu tarz araçları kullananlar da trafikte pek rahat durmuyor, en azından benim gördüğüm kadarıyla her biri ayrı atraksiyon yapma peşinde.

 21. Cenk demiş ki:

  Ankara'yı sevmiyorlar. Başkenti İstanbul yapma gayretindeler. Başkent Ankara olmasaydı şuan Türkiye'nin en geri kalmış illerinden biri olurdu net söylüyorum. Konya'nın son yıllarda toparlanmasını saymazsak İç Anadolu'da Ankara civarı iller resmen sürünüyordu son bir kaç yıldır. 6-7 sene evvel, güya Türkiye'nin Başkenti'ne 130 km yakınlıkta ki Çankırı da Belediye Sineması bile yoktu. Şehirde 2 tane kafe haricinde oturacak bir yer yoktu. Unutulmuş, terk edilmiş bir şehir gibiydi. Ankara'ya bu yatırımı yaparlar mı bilemem ama Ankara'yı Başkentlikten çıkarma peşindeler bunu biliyorum.Hepsini görüntüle…

  Başkent Ankara olmasaydı Türkiye'nin en geri kalmış illerinden biri Ankara olacağı fikrine katılmıyorum. Ankara'da bölgesel konumundan dolayı var olan ve var olmuş fabrikaların, kuruluşların haddi hesabı yok. Tabi bir bir kapatıyorlar o ayrı bir konu. Ankara'nın bölgesel konumu sanayi konusunda Ankara'yı zaten başlı başına gelişmiş illerin arasına sokuyor. Başkent Ankara olmasaydı, Ankara'nın bölgesel konumu gelişmesi için yeterli olurdu. Sadece büyük kuruluşlar değil, çoğu sektörün bel kemiği olan firmalar İç Anadolu bölgesinde bulunmakta. Sürünme durumunu büyük kuruluşlara göre yargılamak yanlış olur. Her ay çıkmış olduğum iş görüşmelerine katılsanız; şaşıracağınız illerde şaşıracağınız piyasalar, kuruluşlar mevcut.

  Ankara'yı Başkent olmaktan çıkartacakları kesin.

 22. FurkanKarka demiş ki:

  Başkent Ankara olmasaydı Türkiye'nin en geri kalmış illerinden biri Ankara olacağı fikrine katılmıyorum. Ankara'da bölgesel konumundan dolayı var olan ve var olmuş fabrikaların, kuruluşların haddi hesabı yok. Tabi bir bir kapatıyorlar o ayrı bir konu. Ankara'nın bölgesel konumu sanayi konusunda Ankara'yı zaten başlı başına gelişmiş illerin arasına sokuyor. Başkent Ankara olmasaydı, Ankara'nın bölgesel konumu gelişmesi için yeterli olurdu. Sadece büyük kuruluşlar değil, çoğu sektörün bel kemiği olan firmalar İç Anadolu bölgesinde bulunmakta. Sürünme durumunu büyük kuruluşlara göre yargılamak yanlış olur. Her ay çıkmış olduğum iş görüşmelerine katılsanız; şaşıracağınız illerde şaşıracağınız piyasalar, kuruluşlar mevcut.

  Ankara'yı Başkent olmaktan çıkartacakları kesin.Hepsini görüntüle…

  Sanayi bölgesi bırakıyorlar mı ? İzmit – Gebze – Kocaeli – İstanbul kısmı, yani marmara haricinde kaç tane doğru düzgün sanayi bölgesi bırakıyorlar ? Bir ilin gelişmişliği sadece kendi sınırı içinde değil, ilçelerinin gelişmişliğiyle de doğru orantılıdır. İç Anadolu'nun sanayileşebilmesinin en büyük sebebi coğrafi konumunun iyi olmasıdır. Ama bir il için gelişmiş olmak sadece sanayileşmeyle alakalı değildir. Son 10 yılı geriye doğru tararsanız iç anadolu illerinin durumuna bakarsanız çoğunun içler acısı olduğunu görürsünüz zaten. Sadece sanayileşmeyi büyüme olarak görmeyin. Öyle olsaydı onlarca tekstil fabrikasına sahip Sinop ili en gelişmiş illerden biri olurdu. Maalesef İç Anadolu'nun çektiği acının daha büyüğünü son yıllarda Karadeniz bölgesi çekiyor. Doğu Karadeniz'de bir kaç ili saymazsak komple Karadeniz'in de durumu içler acısı. Özellikle tarım ve hayvancılık da azaldıktan sonra hepten bitti.

 23. Cenk demiş ki:

  Sanayi bölgesi bırakıyorlar mı ? İzmit – Gebze – Kocaeli – İstanbul kısmı, yani marmara haricinde kaç tane doğru düzgün sanayi bölgesi bırakıyorlar ? Bir ilin gelişmişliği sadece kendi sınırı içinde değil, ilçelerinin gelişmişliğiyle de doğru orantılıdır. İç Anadolu'nun sanayileşebilmesinin en büyük sebebi coğrafi konumunun iyi olmasıdır. Ama bir il için gelişmiş olmak sadece sanayileşmeyle alakalı değildir. Son 10 yılı geriye doğru tararsanız iç anadolu illerinin durumuna bakarsanız çoğunun içler acısı olduğunu görürsünüz zaten. Sadece sanayileşmeyi büyüme olarak görmeyin. Öyle olsaydı onlarca tekstil fabrikasına sahip Sinop ili en gelişmiş illerden biri olurdu.Hepsini görüntüle…

  Sanayileşmenin bir ülkenin, ülkenin her bir ilinin büyümesi için yeterli olacağı, gelişmişliğin sanayi ile sınırlı olduğunu size belirtmedim, böyle bir söylemde bulunmadım. Açıkcası Sanayi bölgesi bırakmadıkları bir gerçektir, bunu maalesef her birimiz görüyoruz. Bazılarımız görmemezlikten gelip cahilliğe başvuruyor. Bir ilin kanımca gelişmesi için en önemli etken eğitimdir! Üniversiteler, kütüphanelerdir. Başkent olamamış bir çok ilde çok kaliteli eğitim, araştırma imkanı sunan üniversiteler mevcut. Gelişmiş olan üniversitelerin bulunduğu illerde eş orantıda sanayileşme, üretim olmak zorundadır. Verilen eğitimin karşılığı bulunmalıdır. Eğitim ile üretim bir arada bulunmalıdır! Ankara'nın başkent olamaması Ankara'nın en geride kalmış illerden olacağı fikri şahsımca dayanağı olmayan bir varsayımdır.

 24. Yakında Kenan Sofuoğlu'nun arabası ne kadar yakıyor gibi haberlerde görmemiz muhtemel 🙂 Arabasıyla bu kadar gündeme geleni görmemiştim gerçekten. Vekil olmadan önce sahip olmuş sonuçta, eğer vekillikten kısa süre sonra bu aracı alsaydı başka haber okuyamazdık heralde 😀
  Bence K.S yerine vekil olduktan sonra S konvoyu ile gezmeye başlayanların konuşulması lazım, servetlerini nasıl katladıklarının haberinin yapılması gibi.

  Motordan, spordan gerçekten anlayan, yaşamış birinin mecliste olması güzel umarım sözlerinin arkasında durur beklentileri boşa çıkarmaz.

 25. FurkanKarka demiş ki:

  Sanayileşmenin bir ülkenin, ülkenin her bir ilinin büyümesi için yeterli olacağı, gelişmişliğin sanayi ile sınırlı olduğunu size belirtmedim, böyle bir söylemde bulunmadım. Açıkcası Sanayi bölgesi bırakmadıkları bir gerçektir, bunu maalesef her birimiz görüyoruz. Bazılarımız görmemezlikten gelip cahilliğe başvuruyor. Bir ilin kanımca gelişmesi için en önemli etken eğitimdir! Üniversiteler, kütüphanelerdir. Başkent olamamış bir çok ilde çok kaliteli eğitim, araştırma imkanı sunan üniversiteler mevcut. Gelişmiş olan üniversitelerin bulunduğu illerde eş orantıda sanayileşme, üretim olmak zorundadır. Verilen eğitimin karşılığı bulunmalıdır. Eğitim ile üretim bir arada bulunmalıdır! Ankara'nın başkent olamaması Ankara'nın en geride kalmış illerden olacağı fikri şahsımca dayanağı olmayan bir varsayımdır.Hepsini görüntüle…

  Ankara'nın başkent olamaması değil, Ankara'nın en başından başkent yapılmamış olması durumuna karşı bir yorumdu bu. En başından beri başkent olamayan Konya, Tokat, Yozgat, Nevşehir, Çankırı, Kırşehir gibi illere bakarsanız Ankara'nın hiç başkent olmaması durumunda ne halde bir il olacağını ön görebilirsiniz. Ahmet Davutoğlu Konya'lı olmasaydı bugün Konya'da görülen metro inşaatları falan da hayal olurdu. Anlatmak istediğim Ankara'yı başkentlikten alırlarsa, bu yönetim de kalmaya devam ederse belli sürecin sonunda göreceksiniz ki Ankara diğer iç anadolu illerinden daha farklı olmayacak, muhtemelen de gerileyecek. Zira bahsettiğiniz eğitim düzeyinde ki gelişmişliğin, yukarıda bahsettiğim illerde pek ileri olmadığı da aşikar. Dediğim gibi bir ilin gelişmişliği çevre il ve ilçeleriyle de doğru orantılıdır.

 26. Kenan sofuoğlu'nu sevmem etmem onlar ayrı mevzu. Bugüne kadar hangi milletvekilinin mal varlığı sorgulandı? gelirleri sorgulandı? altındaki araba evi yatı katı boğazda yalısı sorgulandı ?

  Adamın karısı yabancı, böyle bir imkanı var kullanır. Zaten motorsikletleri var dolu, lambosu da var. napacak milletvekili oldum diye baştan aşağı yaşam tarzını değiştirip s serisi ile mi takılmaya baslayacak. Bence normal pozisyon ofsayt değil nizami gol.

 27. " Kenan Sofuoğlu'nu sevmem " cilere şunu demek istiyorum :

  " Yav bu Kenan size ne etti gardaşım [emoji23]"

  (Direk müdürümün mesajın altına olmuş ama müdürüm alınmasın genel konusuyorum:) )

 28. kenblock demiş ki:

  " Kenan Sofuoğlu'nu sevmem " cilere şunu demek istiyorum :

  " Yav bu Kenan size ne etti gardaşım [emoji23]"

  (Direk müdürümün mesajın altına olmuş ama müdürüm alınmasın genel konusuyorum:) )Hepsini görüntüle…

  tavrı fazla kibirli geliyor. En basitinden Sanayiide ustalarla simit yemesi muazzam olay gibi görülebilir ama bunu reklam malzemesi yapıp kendisi paylaştığı zaman baa samimiyetsiz geliyor.
  Ve ben Samimiyetsiz insanları sevmem.

  Peki sen neden seviyorsun da demem. Senin görüşündür

 29. Trafik cezası yiyebilecek bir arabanın satılması ve muayeneden geçmesi bence yanlış. Opsiyon egzozun bile Avrupa’da muayeneden geçmediğini ve ceza kesildiğini biliyorum ama orjinal arabaya ceza kesmek çok saçma.

 30. Kendi parasıyla aldığı veya yaptığı şeyler umrumda değil, milletin parasını yemesin de başka bir şey istemiyorum.
  Yarın bir gün Lambo' nun yakıtı meclise yazmasınlarda.

  Vergi mevzusu var birde, bana göre hırsızlık fakat aynı imkan bende olsa bende yapardım.

 31. Kenan Sofuoğlu'nu sevmezdim. Hala sevmem bu ayrı konu. Ama bu olay bende ne negatif ne de pozitif bir etki yaptı. Adam şahsi aracı ile meclise geliyor. Ben bu seçimlerde milletvekili seçilmiş olsam ben de Corsa ile gidecektim siftahıma. Eminim Aventador'dan daha çok dikkat çekerdi orada 😀 Kullandığı araba daha önceden almış olduğu şahsi aracı olduğu için bence bu olay hakkında övülecek ya da yerilecek bir şey yok. Pozisyon temiz, oyna devam.

 32. kenblock demiş ki:

  " Kenan Sofuoğlu'nu sevmem " cilere şunu demek istiyorum :

  " Yav bu Kenan size ne etti gardaşım [emoji23]"

  (Direk müdürümün mesajın altına olmuş ama müdürüm alınmasın genel konusuyorum:) )Hepsini görüntüle…

  Omurgasız ve samimi olmaması başlıca sebepleri. "Sizden daha kaldı mı yaaa" diyebilen adama yaranmak için uğraşması da cabası. Başarıları takdir edilesi (her ne kadar üst klasmanlara yaşı gereği dahi çıkması gerekirken çıkmamış olsa da), genç sporcuları desteklemesi önemli ama Atatürk'ün de dediği gibi; "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim."

 33. Vergi hırsızlığı deyip duruyorsunuzda , bu adamın garajında 2 tane g serisi var galiba 63 motordu . o adam bunların vergisini veriyor da bu yabancı plaka olunca hırsız mi oluyor abartmayalim .

  Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 34. Helal ya da haram kazandın, hakkındı ya da değildi mevzu bu değil. Sahip olduğun lüks bir araçla çıkıp hafta sonu boğaz keyfi yapabilirsin, avm'ye gidebilirsin, çay bahçesinde bile oturabilirsin. Magazincilere yakalanabilir haber dahi olabilirsin. Bunların hiç biri problem değil.

  Millet Meclisi.. Adı üstünde milletin meclisi, milletini temsil eden insanların bulunduğu bir mekan. Bu sadece Kenan'ın özelinde bir şey de değil tüm vekiller için geçerlidir ki temsil ettiğin / etmeye aday olduğun millet böyle bir hayat yaşamıyor. Çoğu vekilden daha çok uğraşıyor, emek veriyor, çabalıyor, daha fazla vergi veriyor, pahalılık ve geçim sıkıntısıyla uğraşıyor ama B segment bir araba bile çoğu vatandaşın maaş ortalamasının üstünde yer alıyor.

  Fakir bir kimse gördüğünde yeri gelir sahip olduğun malı saklamaya çalışırsın. Çünkü utanırsın, onun görmesini istemez ve incitmekten korkarsın. Millet Meclisi'ne giderken de bu hassasiyeti göstermeliydi. Benim eleştirdiğim nokta böyle bir araca sahip olabilmesi değil, halkının ekonomik şartlarını düşünmeden, orada gazetecilerin de olabileceğini bilmesine rağmen fakir halkının meclisine lüks bir eşya ile gidebilmesidir.

  Kusura bakmayın ama bu kadar basit bir inceliği bile düşünemeyecek yapıda bir insanın / insanların ne beni temsil etmesini isterim, ne samimiyetine inanırım, ne de yaptığı şeyi doğru karşılarım.

 35. kenblock demiş ki:

  Vergi hırsızlığı deyip duruyorsunuzda , bu adamın garajında 2 tane g serisi var galiba 63 motordu . o adam bunların vergisini veriyor da bu yabancı plaka olunca hırsız mi oluyor abartmayalim .

  Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHepsini görüntüle…

  kenblockcum,sormam beni ilgilendirmez dedim ama bu kadar savunuyorsun da bu adamı niye bu kadar seviyorsun ? bir kereden bir şey olmaz zihniyetinden ne farkı var bu söylediğinin ? Kaldı ki senin eşin yabancı olsa senin yabancı plaka imkanın olsa sen de aynı şeyi yapardın herkes aynı şeyi yapar. Orası kimseyi ilgilendirmez. Milletinvekili olduysa millete örnek olmalı deniyor ki buna gelene kadar çok fazla var. Adam 10 tane cami yaptırır ama bi tane personelinin sigorta priminden maaşından çalıyorsa,hesabına asgari ücret yatırıp yarısını muhasebeye geri getir diyorsa o 10 caminin hiç bi anlamı olmaz.

  Hırsızlığın bir keresi bi tanesi bilmemnesi de olmaz. Hırsız Hırsızdır. Bu adamın arabasından da plakasından da bana ne. mecliste buna gelene kadar çoook hırsız var

 36. Çok alçak gönüllüymüş kendisi,ilk defa burada gördüm milletvekili olduğunu,şaşırmadım da gerçi hangi partiden olduğunu görünce.

  Siyasetle alakasız insanlar bile meclise girmeye başladı.Durumlar daha da kötüye gidecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu