FeaturedHaberlerKampanyalar

MINI severleri mutlu eden kampanya
Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için Nisan ayına özel hazırladığı dört fırsatla yepyeni modellerinden birini tercih edecek olanlara kaçırılmayacak avantaj sağlıyor.

MINI 5 Kapı ve 2019 model yılı Countryman modellerinde, Nisan ayına özel ÖTV avantajlı fiyatlar ve takas desteği sunan marka, 5 Kapı modeline özel olarak 40.000 TL’ye kadar 12 ay, %0,66 faiz oranlı kredi desteği veriyor.

Geniş iç hacmi ile hem şehir içinde hem de şehir dışında konforlu bir sürüş deneyimi sunan Countryman’ın benzinli motorlu Luxury ve John Cooper Works donanımına sahip versiyonlarında takas desteğinin yanı sıra orijinal katlanabilir MINI Bisiklet hediye ediliyor.

Fırsatlar Online Satış Platformunda

Markanın stoğunda bulundurduğu tüm modellerin, renk ve donanım seçeneklerine kadar tüm detaylarının görülebildiği MINI Online Satış platformu üzerinden yapılacak satın alma işlemlerinde de bu avantajlardan yararlanmak mümkün. Ziyaretçiler, Online Satış Platformu’nda MINI’nin tüm yetkili satıcılarındaki modellere, donanım detaylarına ve indirimli anahtar teslim fiyatlarına kolayca ulaşabiliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu