Featuredİlk SürüşVideolar

Yeni Renault Clio | İlk Sürüş | Eskisinden iyi mi ?
Yenilenen Clio’yu kullanmak için Portekiz Lizbon’dayız. Renault Clio 5. nesliyle karşımızda. Karoser yapısı olarak 4. nesliyle benzerlik gösterse de, tamamen yenilenen iç mekanı ve teknolojileriyle dikkat çekecek gibi gözüküyor. Bakalım tüm bunlar onun, segmentinde lider olmasını sağlayacak mı?


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Araba çok güzel. Lakin o ebatlarına rağmen özelliklerinin bu seviyede olması ilginç. Renault bu özellikler B segmentinde olmaz algısını kırmaya çalışıyor sanırım. Var bir bildiği ya hayırlısı. Ayrıca burda olmasa da youtube’daki yorumlarda 150 bin TL seviyesine normal diye yorum yapan arkadaşlar var. Merak ediyorum parayı nasıl kazanıyorlar :)) Yada artık biz çok fakir kaldık oda ayrı bir konu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu