Dikkat ÇekenlerFeaturedVideolarVLOG

DİZEL mi, BENZİNLİ mi ? | Sanayiye sorduk! | Otopark.com Soruyor #6

Röportaj serimizde otomobil dünyası ile ilgili soruları sizlere soruyoruz. Bakalım sokak neler düşünüyor göreceğiz. Bu bölümümüzün sorusu ise dizel mi, benzinli mi? Sanayi ustalarına ve kullanıcılara sorduk. Bakalım tercihleri ne yönde olmuş.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!  Aston Martin, kendi üretimi olan yeni V6 motorunu tanıttı [Video]
Etiketler

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Aşırı mantıklı hareket bence. Usta olsam bende öneririm. Parayı nereden kazanacak bu adamlar yoksa

    Zaten amaç belli de ustam zararı yok mu niye öneriyon dedim "aç mı kalak?" dedi :D Yeterli samimiyete erişip senden zaten her türlü kazanacağını düşünürse anca o zaman dürüst oluyor ustalar

  2. Dizele sorunlu diyenlerin hepsi turbo ve enjektörden bahsetmiş yeni nesil benzinli araçlarda da turbo var aradaki tek fark enjektörse yılda 25-30k km yapan birisi ilerde oluşacak enjektörden kaynaklı masrafı 1 yılda çıkartabilir bence.
  3. Dizele sorunlu diyenlerin hepsi turbo ve enjektörden bahsetmiş yeni nesil benzinli araçlarda da turbo var aradaki tek fark enjektörse yılda 25-30k km yapan birisi ilerde oluşacak enjektörden kaynaklı masrafı 1 yılda çıkartabilir bence.

    Benzinlilerin enjektörler de eskisi gibi değil ki artık onlar da yakıt kalitesinden dolayı kolay bozulup büyük masraf açabiliyor. Yine bi dizel kadar değildir belki ama benzinliler de eskisi gibi değil

  4. Güzel ve gündeme isabetli bir içerik olmuş. Bu arada benzine ve motorine yine zam geldi. Her yerde zam.
  5. Bundan 5 sene kadar önce dizele lpg montajı için çalışmlar yapıyorlardı. Birçok yerde okumuştuk o zamanlar. Ne oldu o iş, haber cikmadı sanki, bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı