FeaturedTestler

Opel Vectra GT SFI (C20XE) | Meşhur Kırmızı Motor
Opel Vectra GT, sfi c20xe motoru ile bir dönemin hızlı babalarına hitap eden efsane bir modeldi. Yıllar geçmesine rağmen bakanları heyecanlandırabilen Vectra GT’yi bakalim biz nasıl bulduk? iyi seyirlerLütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Testi mobil veriden izledim :) . Aracınız çok temiz maşallah Allah kaza bela vermesin.

  çok teşekkür ederim.. videoda biraz gergin göründüğümü fark ettim ancak bu kesinlikle araç ile ilgiliydi.. eski araç kullanıcıları beni çok iyi anlayacaklardır.. alışkanlık gözüm hep hararet ibresinde, bir yandan arıza ışığı yanacakmı diye bakıyorum, diğer yandan üst devirlerde egzodan gelen farklı bir sesi takip ediyorum, su kaçağı olabilir diye yine sensörlerde gözüm vs.. elimde olmayan bir durumdu :) 2013 den beridir aracımda hiç yolcu koltuğunda seyahat etmedim.

  İstanbul daysanız ara ara buluşmalarımız oluyor…

 2. opel vectranın bu arabasını ilk gördüğümde daha çocuktum ne severdim o zamanlar eniştemde vardı dört gözle beklerdim gelsin de arabasıyla gezdirsin diye…. gerçekten de 90ların aile babası unvanını hak ediyor bu araba :)
 3. çok teşekkür ederim.. videoda biraz gergin göründüğümü fark ettim ancak bu kesinlikle araç ile ilgiliydi.. eski araç kullanıcıları beni çok iyi anlayacaklardır.. alışkanlık gözüm hep hararet ibresinde, bir yandan arıza ışığı yanacakmı diye bakıyorum, diğer yandan üst devirlerde egzodan gelen farklı bir sesi takip ediyorum, su kaçağı olabilir diye yine sensörlerde gözüm vs.. elimde olmayan bir durumdu :) 2013 den beridir aracımda hiç yolcu koltuğunda seyahat etmedim.

  İstanbul daysanız ara ara buluşmalarımız oluyor…

  Mesajı şimdi görüyorum malum bu virüs işleri bittikten sonra buluşmalara gelip otomobillerle alakalı sohbet etmek isterim açıkçası

 4. ne meşhurdu be şu vectralar :) küçükken mahalleden geçtiğinde hepimiz heycanlanırdık opel sevgim o zamanlardan geliyo herhalde :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu