FeaturedTestlerVideolar

BMW 320i M Sport | POV Test | Otopark.com
BMW 3 serisinin, markanın tartışılmaz en önemli modeli olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple 3 serisinden beklentiler hayli yüksek. Bakalım beklentilerimizi karşılıyor mu? hep beraber izleyelim.


+ Rafine Sessiz Sürüş
+ Dinamik Yol Tutuş
+ Şanzıman

– Arka Koltuklar Yatmıyor
– Koltuk Dayama Stantard Olmalı
– Arkaya 3 Kişi Oturması Zor

ÖZET

BMW 3 serisi, beklenenleri çoğunlukla karşılıyor. Rafinelik seviyesi şu ana kadar üretilen 3 serileri arasında en iyisi fakat rakipler hatta daha uygun fiyatlı rakipleri daha çok donanım vb. sunarak akılları karıştırıyor.Projenin hiç bir adımını kaçırmamak için ABONE olup, bildirimlerinizi açmayı unutmayın !

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aracın bence ufak tefek eksikleri dışında çok fazla göze çarpan donanım eksikliği yok.Benim en çok aktif panjurlar hoşuma gitti.En çok dikkat çekici özelliği ise bence sizin hareketlerinizin tersini yaparak 40 metre geri gidebilmesi. Ancak Sinan KOÇ’un videoda bahsettiği jantlar benim de hoşuma gitmedi açıkçası.

    İyi forumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu