FeaturedTestlerVideolar

TESLA MODEL S P90D | Robot mu? Araba mı?
Elon Musk için çılgınca şeyler söyleyebilir, ama en azından bir şey konusunda haklı: elektrikli araçları dünyayı değiştirdi. Model S 2012’de piyasaya çıktığında, ilk uzun menzilli, yaygın olarak istenen elektrikli araçtı ve ana otomobil üreticileri o zamandan beri yetişmek için mücadele ediyorlar. Model S hala etkileyici ; tahmin edilen 373 mil menzile sahip – ancak otonom teknolojisi, havadan güncellemeleri ve Paskalya yumurtaları, Tesla’nın iç mekanları ve üretim kalitesi bazen beklentilerin altında kalabiliyor. Daha köklü lüks otomobil üreticilerinin çok geçmeden yakalayacaklarını düşünüyoruz.


+ Anında Güç ve Tork Aktarımı
+Çevreci ve Hızlı
+ Bagaj Hacmi ve Kullanışlılık

– Frenler Daha Güçlü Olmalıydı
– Ruhumuz olmadan alsa 🙂

ÖZET

Bir petrolhead’in motor ve egzoz sesi duymadan otomobil kullanması kadar garipseyeceği bir durum olamaz. Elektrikli çağa ne kadar ayak uydurmaya çalışsak da hala bize biraz tuhaf geliyor. Üstelik bu elektrikli otomobil Tesla ise, kelimenin tam anlamıyla içinizi de bir tuhaf yapıyor


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu