Dikkat ÇekenlerFeaturedHaberler

Sevindiren gelişme; Anadolu ISUZU üretime başladı!

Koronavirüs salgını için önlemler devam ediyor
Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de gittikçe yayılan Koronavirüsü salgını nedeni ile 30 Mart’da üretime ara verilmişti. Üretime tekrardan başlayan Anadolu ISUZU Genel Müdürü Tuğrul Arıkan konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dünya Gazetesi’nden Aysel Yücel’in haberine göre, koronavirüs salgını nedeniyle 30 Mart tarihinde üretime 9 gün ara veren Anadolu Isuzu, fabrikayı tekrardan aktif hala getirdi. Anadolu Isuzu Genel Müdür Tuğrul Arıkan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri aldıklarını açıkladı.

Anadolu Isuzu, 25 Mart tarihinde KAP’a yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınının etkilerini azaltmaya yönelik alınan önlemler çerçevesinde, tedarik ve teslimat süreçlerindeki aksamalar değerlendirilerek, üretim faaliyetlerine 30 Mart tarihinden başlamak üzere 9 gün süreyle ara verilmesinin kararlaştırıldığını duyurmuştu. Şirket, 13 Nisan itibari ile tekrardan faaliyete geçtiğini açıkladı.

ISUZU

Fabrika’da bulunan kişi sayısı yüzde 50 azaldı

Dünya Gazetesi’ne konuşan Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, fabrikada her türlü önlemi maksimum seviyede aldıklarını. “Çalışanlarımızın evden servisle alınmasından başlayarak, eve bırakılana kadar tüm süreçlerde gerekli tüm önlemler alındı. Fabrikaya girişten, yemekhane, soyunma odaları dahil olmak üzere her türlü tedbir alındı. Fabrikada aynı anda bulunan kişi sayısını da minimumda tutmak için üretim günlere dağıttık. Koronavirüs salgınından önceki dönemle kıyasladığımızda fabrikada bulunan kişi sayısı yüzde 50 azaltıldıifadelerini kullandı.

Peugeot 2008 Testimizi izlemek için BURAYA tıklayın

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu