FeaturedVideolarVLOG

Toyota GT86 | Güçsüz dedi, beğenmedi Peki ya şimdi?
Ali Eren Özcan , Kanada’da Toyota GT86’nın limitlerini test ediyor! Toronto Motorsports Park pistinde Toyota GT86 ile bir gün geçirip bizimle deneyimlerini paylaşıyor. Tabi Kanada’da Toyota GT86, Scion FRS olarak geçiyor, onuda hatırlatalım. Keyifli seyirler!


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Video’ya biraz baktım da Ali Eren’de de iyi bilek var neredeyse yakalayamadığı kayma yok.Maşallah.

    GT86 güç konusuna da gelince Aras’ın çok güzel bir lafı var, der ki sen 100 beygiri, 150 beygiri hallettin, 200’ü halletin de mi bu güç sana az geliyor, diyor mesajların birinde ne kadar da haklı bir serzeniş, 200 beygiri tam manası ile kullanabildiğinde ne kadar zevkli olduğunu video’da izledik zaten.

    Rakamlara takıntı derecesinde takılmadan alınacak zevke bakılmalı bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu