FeaturedHaberler

Mercedes-Benz T Serisi ailenin yeni üyesi olacak!
Yeni Mercedes-Benz T Serisi, küçük hacimli hafif ticari araç platformu üzerine inşa edilecek ve hem bireysel hem de ticari amaçlı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak. 2022 yılının ilk yarısından itibaren piyasada yerini alacak.

Küçük, orta ve büyük hacimli hafif ticari araç segmentlerine yönelik ürünler sunan Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, bu sayede geniş bir kapsamda müşterilerin gereksinimlerini karşılıyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt yapmış olduğu açıklamada “Yeni Mercedes-Benz T-Serisi ile bireysel ve ticari kullanıma yönelik kullanıcıların Mercedes-Benz dünyasına girmesini sağlayan bir araç sunacağız. Bu müşteriler, kompakt araçları beğeniyor ve yeni T-Serisi bu nitelikleri karşılayan özelliklere sahip olacak.” şeklinde konuştu.

“Yeni T-Serisi’nin mimarisi ve tasarımı ile işlevsellik ve tutkuyu bir araya getirmeyi başardık.” diyerek değerlendirmesine başlayan Daimler Grup Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener, “Benzersiz tasarım yaklaşımımız ‘Duygusal Saflık’ ile yeni T-Serisi’nde tasarım, gövde orantıları ve yarattığı katma değer ile son derece özel bir araç sunuyoruz.” ifadelerine ekledi.

Baştan aşağı yeni bir tasarımı olan yeni T-Serisi, Mercedes-Benz markasının ayırt edici karakteristik özelliklerine sahip olacak. yeni model özellikle tasarım ve güvenlik noktasında Mercedes-Benz DNA’sını bünyesinde barındıracak.

Yeni Mercedes-Benz T-Serisi hem bireysel hem de ticari kullanıcıları hedefliyor. Yeni Mercedes-Benz T-Serisi, kullanıcıların ihtiyaçlarını cazip bir fayda-fiyat oranıyla karşılayacak. T harfi, Mercedes-Benz’de verimli alan kullanım konseptlerini temsil ediyor ve bu nedenle ‘Yıldız’a sahip kompakt hafif ticari araç için harika bir model ismi olarak öne çıkıyor.

Araç ayrıca içten yanmalı geleneksel motorlar dışında bir elektrikli versiyona da sahip olacak.

Yeni Toyota Corolla Hatchback 1.8 Hybrid e-CVT Testimizi izlemek için BURAYA tıklayın

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Courier çizgilerini andırıyor. O boyutlarda bir şey olacak sanırım. Vito varken hormonlu bir hafif ticari anlamsız olur diye düşünüyorum. Citan faciasından sonra güzel bir şeyler gelmeli artık.
  2. Fiyat avantaji olmadigi surece x class’tan oteye gitmeyecektir kaderi. Pick up liginde oldugu gibi hafif ticari liginde de normal markalarin eli cok kuvvetli. Premium hafif ticariye niye ihtiyacim olsun sorusunu sordurmayacak bir fiyatla giris yapmasi sart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu