FeaturedVideolar

Subaru Impreza WRX STI | Otopark.com
Her otomobil tutkununun hayalinin bir köşesinde Subaru yatar. Hele ki o; Impreza ise, bir de WRX STI ise tadından yenmez. Bu lezzeti, limitleriyle birlikte keyifle yaşadık! İyi seyirler


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Video’dan geliyorum.

  Güzel bir test olmuş, yanlamanın dozunu kaçırıp amaan boşver süreyi demek de bir ayrı güzel olmuş :D.

  Bu kadar tutan bir asfaltta stock olmasına rağmen çok koptu, bu kadar kopmasını beklemiyordum, lastikler mi acaba kötüydü?

  Stock ellenmemiş araçları seviyoruz, sahibi güle güle binsin, biraz fazla konuştu ama olsun ziyanı yok, hevesli görünüyor :)

  35/65 modunda tahrik etmedikçe arkasını bozmuyor, ağırlık transferlerine cevap vermesi de hoşuma gitti.Yalnız yine de bazı yerlerde tutunma isteğinden dolayı kafadan kaçırdı.İzlediğim kadarıyla eğer doğru tepkiler verilirse istenildiği gibi kullanılabilir gibi yorumladım.

  Keşke aynı Sinan Bey’in dediği gibi keşke azıcık ıslak olsaydı dediğim de oldu :).

  Kullanmış kadar olamasam da azıcık sezinleyebildik uzaktan uzaktan elinize sağlık, Otopark.com ekibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu