FeaturedHaberler

Yeni Volkswagen Caddy, Türkiye için son düzlükte
Volkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden biri olan Caddy’nin beşinci nesli Şubat’ta Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Sınırsız çok yönlülüğüyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Caddy’nin beşinci nesli, tamamen yenilenen özellikleriyle şimdi binek araç beklentilerine de cevap veriyor. MQB platformunda üretilen ilk Caddy olması nedeniyle tamamen yeniden tasarlanan model, iç mekan ve yükleme alanlarındaki önemli artış, yeni teknolojileri, konfor ve güvenlik özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olmaya devam ediyor.

Tüm bu yeniliklerle, Caddy’nin bilindik ve beğenilen DNA’sına da sadık kalmayı başaran Yeni Caddy Şubat ayında Türk tüketicilerle buluşacak.

Hiç olmadığı kadar dijital

Yeni Caddy, bugüne kadarki en dijital Caddy. Dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, genişletilmiş iç mekanın etkisiyle konfor seviyesini en yüksek noktaya taşıyor. Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Yeni Caddy’de, donanım seviyesine bağlı olarak 6,5 inçten, 8,25 inç ekrana kadar değişen multimedya sistemleri standart olarak sunuluyor.

Yeni ve modern dizayn

Yeni Caddy, teknolojik alanda gerçekleştirilen birçok yeniliğin yanı sıra yeni arka süspansiyon, panoramik cam tavan, ergoComfort koltukları ve ilk kez sunulan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi gibi özellikleriyle binek araç seviyesinde fonksiyonellik ve konfor sunuyor.

Daha güçlü ve daha çevreci

Yeni Caddy Türkiye’de 2.0 litrelik dizel bir TDI motorla satın alınabilecek. 122PS güç ve 320Nm tork sağlayan motor aynı zamanda, hem ekolojik hem de ekonomik açıdan gözle görülür derecede olumlu çıktılar yaratıyor.

Yeni sürüş destek sistemleriyle daha da güvenli

Yeni Caddy, yeni sürüş destek sistemleri sayesinde yolculuğu daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Yeni Caddy’de sunulan sürüş destek sistemleri arasında; eCall, Şerit Takip Asistanı, Ön Bölge Asistanı, Direksiyon Yardımcı Asistanı, Geri Manevra Asistanı, Park Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici ve Kör Nokta Uyarı sistemi yer alıyor.

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Bir VW’i tasarım olarak bu kadar beğeneceğimi hiç düşünmemiştim. Ford Transit Connect iyiydi tasarim olarak ama satmadı Courier gerisinde kaldı. Yeni Peugeot Rifter da bayağı iddialı geldi ama bu da çok iyi olmuş

  İnşallah hâlâ makas ile gelmiyordur. VW tarafında alt yapı genelde vasat, torsiyon vs gırla ama makas nedir abi ya traktör römorku mu bu

 2. Bir VW’i tasarım olarak bu kadar beğeneceğimi hiç düşünmemiştim. Ford Transit Connect iyiydi tasarim olarak ama satmadı Courier gerisinde kaldı. Yeni Peugeot Rifter da bayağı iddialı geldi ama bu da çok iyi olmuş

  İnşallah hâlâ makas ile gelmiyordur. VW tarafında alt yapı genelde vasat, torsiyon vs gırla ama makas nedir abi ya traktör römorku mu bu

  Arka camlara bile el atmadıklarına göre süspansiyon sistemi değişmemiştir

 3. Bir VW’i tasarım olarak bu kadar beğeneceğimi hiç düşünmemiştim. Ford Transit Connect iyiydi tasarim olarak ama satmadı Courier gerisinde kaldı. Yeni Peugeot Rifter da bayağı iddialı geldi ama bu da çok iyi olmuş

  İnşallah hâlâ makas ile gelmiyordur. VW tarafında alt yapı genelde vasat, torsiyon vs gırla ama makas nedir abi ya traktör römorku mu bu

  Arka camlara bile el atmadıklarına göre süspansiyon sistemi değişmemiştir

  Torsiyon + sarmal yaylar var. Yaprak yaylar yok artık. Daha rijit ve daha konforlu olacak deniyor.

  Bayılıyorum süspansiyon sistemi araştırmaya 🤣

 4. Torsiyon + sarmal yaylar var. Yaprak yaylar yok artık. Daha rijit ve daha konforlu olacak deniyor.

  Bayılıyorum süspansiyon sistemi araştırmaya 🤣

  Süspansiyona el atıp arka camlara el atmamaları ilginç olmuş. Artık ticariler mpv haline geldiğinden arka camların hâla açılamaması pek kabul edilebilir değil.

 5. Süspansiyona el atıp arka camlara el atmamaları ilginç olmuş. Artık ticariler mpv haline geldiğinden arka camların hâla açılamaması pek kabul edilebilir değil.

  Onunla ilgili bir şey bulamadım. Tüm karoser tiplerinde de durum aynıysa hiç iyi değil tabi. Ayrıca 122 hp 320 nm torka 2 litre motoru hala yadırgıyorum. İleride Ford ile yaptıkları ticari araç iş birliğiyle belki 1.5 ecoblue 8 ileri tam otomatik güncellemesi alır.

 6. Onunla ilgili bir şey bulamadım. Tüm karoser tiplerinde de durum aynıysa hiç iyi değil tabi. Ayrıca 122 hp 320 nm torka 2 litre motoru hala yadırgıyorum. İleride Ford ile yaptıkları ticari araç iş birliğiyle belki 1.5 ecoblue 8 ileri tam otomatik güncellemesi alır.

  Ecoblue Psa nin değil mi onlarla anlaşabilirler mi🤔

 7. Ecoblue Psa nin değil mi onlarla anlaşabilirler mi🤔

  Hayir 1.6 tdci euro 5 psa motoruydu. Euro 6 ile gecilen 1.5 tdci ve 1.5 ecoblue Ford’un kendi motoru. Tabi ortak noktalar muhakkak vardir neticede aldigi, ogrendigi teknolojileri markalar daha sonra kendi uretimlerinde de gelistirerek kullanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu