FeaturedHaberler

Fiat Doblo için yeni bir versiyon Türkiye’de satışa sunuldu
Fiat, “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hafif Ticari Aracı” Doblò’nun, soğuk zincir taşımacılığına yönelik geliştirilen özel yalıtım ve soğutucu ünitesine sahip ‘Frigo Maxi’ versiyonunu satışa sundu.  

 Doblò Frigo Maxi; gıda taşımacılığına uygun ve bu sektörde ticaret yapan müşterilerin görüşleri dikkate alınarak tasarlanmış olmasıyla dikkatleri çekiyor. Pandemi nedeniyle artan uzaktan alışveriş alışkanlıkları ile büyüyen şehir içi lojistik hizmetlerinde müşterilere en iyi hizmet sunma amacıyla geliştirilen   

Frigo Maxi’nin yalıtımında kolay sökülüp takılabilen ve maksimum ısı yalıtımı sağlayan modüler izolasyon panelleri yer alıyor. Yükleme alanı genişliği 1.442 mm’ye ve yüksekliği 1.180 mm’ye varan Doblo Frigo Maxi’nin yükleme hacmi 2,2 m3; istiap haddi ise 819 kg olarak öne çıkıyor.  

Fiat Professional güvencesiyle pazara sunulan ve bozulabilir gıdaların güvenle taşınmasına imkân sağlayan Frigo Maxi’yi tercih eden müşteriler, herhangi bir ek prosedür ile de uğraşmıyor. Doblò Frigo Maxi’nin, ikinci aşama tip onay belgesi sayesinde; araçlarını TSE ve TÜV’e götürmeden bayilerden teslim alıp tescil işlemlerini yaptırabiliyorlar.   

Doblo Frigo Maxi, Fiat Kasko ile Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi avantajları, ‘3 yıl 150 Bin km garantisi’ ve 290 bin 500 TL’den başlayan fiyatla satın alınabiliyor.   

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Bu jenerasyonun çıkmasının üzerinden 12, makyajın üzerinden 7 yıl geçti yeni neslini çıkarmayı düşünmüyorlar mı? bu kadar satış adetine sahip bi aracı öldürecekler mi?
 2. psa yüzüyle çıkmayacak mı zaten yeni kasası belliydi sanki geleceği de çip mip muhabbetine erteledilerdi
 3. Aynı banttan inmişçesine tasarımlara sahip rakiplerine karşı 12 yıllık eskimeyen yüzüyle başabaş rekabet eden koca yürekli dobloya her beğeni bir alkış
 4. Arka camda osmanli tugrasi ve ulke cok guzel yigenim laflari fabrika cikisi geliyor mu
 5. Bu arabayı hatta diğer ticarileri de kullanan kişi gençse aşırı agresif ve hızlı kullanıyor, yaşlı ise en sol veya ortadan umursuzca 30km hız ile gidiyor. Pek ortasını görmedim.

  Yeni moda ticari apaçiler; Ford courier, VW Transporter fln

 6. Bu arabayı hatta diğer ticarileri de kullanan kişi gençse aşırı agresif ve hızlı kullanıyor, yaşlı ise en sol veya ortadan umursuzca 30km hız ile gidiyor. Pek ortasını görmedim.

  Yeni moda ticari apaçiler; Ford courier, VW Transporter fln

  Suv gibi yüksek görüş açısı, anlamsız herşeye hakimiyet hissi, 1.3mj pek sayılmasa da o markanın genelde torklu güçlü dizel makineleri bi araya gelince içinde apaçilik olanların kaçınılmaz sonu. Gitmese de gidiyo sanıyolar

 7. Şu tasarım yetti be kardeşim bir salın artık ya..

  Bu jenerasyonun çıkmasının üzerinden 12, makyajın üzerinden 7 yıl geçti yeni neslini çıkarmayı düşünmüyorlar mı? bu kadar satış adetine sahip bi aracı öldürecekler mi?

  Güzel diyorsunuz da, "hizmet aracı" olarak görülen tarzdaki hafif ticarilerde bu değişim işleri bineklerdeki gibi olmuyor.
  Bu tarz araçların sık sık makyajlanmayanı daha makbul oluyor. Gerek yedek parça yaygınlığı, gerek yeni kalıplar/yeni bantlar vs. ile maliyeti yükselmediğinden uygun satış fiyatı sağladığı için, pazar payını koruduğu sürece yenilememeye bakarlar. Zira tüketici profilininin genel talebi bu yönde olur. Caddy, Connect, PSA araçları, Doblo’ya göre binek kullanımda daha çok tercih edildiği için bu söylediğim onlar için çok geçerli olmaz. Ama Kangoo, Doblo, Dokker gibi araçlar ne kadar uzun süre aynı kasa ile üretilse o kadar rağbet görür :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu