FeaturedHaberler

Fiat Connect artık tüm Egea modellerinde sunuluyor
Türkiye Otomotiv Pazarı’nın lideri ve bağlantılı araç teknolojilerinin öncü markası Fiat, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor ve yine bir ilki gerçekleştiriyor.

Otomotiv sektörünün ana trendinden biri olan bağlanabilirlik teknolojisine 2017 yılından beri yatırım yapan Fiat, bir ilki daha gerçekleştiriyor ve Egea’nın segmentindeki ilk ve tek bağlanabilirlik teknolojisi olan Connect’i tüm model ailesinde standart olarak sunuyor. Dünyada otomotiv teknolojileri alanında yaşanan gelişmeleri ve küresel dijitalleşmeye yönelik adımları izleyerek müşteri ihtiyaçlarını odağa alan Tofaş’ta geliştirilen Connect, Apple Store ve Google Play Store’dan indirilen uygulama ile kullanılabiliyor. Müşterilerinin mobilite deneyimlerinde kolaylık, güven ve akıllı bir sahiplik yaratan Fiat Connect, lansmanından bu yana 35 bin kullanıcıya erişirken, sürekli güncellenen özellikleri ile müşteri deneyimini her geçen gün daha ayrıcalıklı bir boyuta taşıyor.

Temmuz ayından itibaren satın alma tercihlerini Egea Ailesi’nden yana kullananlar, “Connect”li araçlarını teslim alırken, sadece 399 TL’lik aktivasyon bedelini karşılıyor.

Fiat Connect, En Zor Anlarda Kullanıcıların Hayatlarına Dokunuyor

Fiat sahiplerinin her alanda hayatlarına dokunan “Connect”; kaza anında alınan çarpışma verisiyle ilgi merkezine anında uyarı iletiyor ve Müşteri İlgi Merkezi kullanıcıyı arıyor. Talebi doğrultusunda ambulans hizmeti gönderilebildiği gibi; kullanıcıya ulaşılamaması durumunda otomatik olarak aracın bulunduğu konuma ambulans hizmeti sağlanıyor. Fiat, bugüne kadar 62 vakada proaktif ambulans yönlendirmesi gerçekleştirerek, desteğe en çok ihtiyaç duyulan anlarda kullanıcılarını yalnız bırakmadı.

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Fiat kadar yan gelip yatan ve herseyini kaybetmeye giden bir firma daha var mı?. Fca köpek çekmeye başladı bile. 20 yıldır bir şasi geliştirmez mi bir firma ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu