FeaturedHaberler

Yerli otomobil Togg’dam ön sipariş taleplerine yanıt
29 Ekim’de ilk seri üretim Togg’un banttan inmesiyle beraber basında yer alan ön sipariş haberleri hakkında yeni bir açıklama geldi.

Türkiye’nin yerli otomobili Togg’dan ön sipariş konusu hakkında önemli bir duyuru geldi. Togg resmi hesabından yapılan duyuruda Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın dışında kimsenin ön siparişinin kabul edilmediği bildirildi. Yapılan açıklamayla basında yer bulan haberler yalanlanmış oldu.

Togg’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

”Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı cihazımıza olan ilgiyi gururla takip ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibarıyla başlatacağız.

O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility9 vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz.

Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz”.  

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu