2015 Ford Fiesta Trend X Az biraz modifiye ve inceleme

yselimkaya

Profesör
8 Eyl 2016
69
120
1,060
Kocaeli
Zevkli bir modifiye olmuş, elinize sağlık. Ancak böyle güzel dokunuşlar yapan biri olarak arka sislerden ön sislere hat çekmenize takıldım, sisli havalar dışında ön-arka sislerle millete rahasızlık vermiyorsunuzdur inşallah.

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
Zevkli bir modifiye olmuş, elinize sağlık. Ancak böyle güzel dokunuşlar yapan biri olarak arka sislerden ön sislere hat çekmenize takıldım, sisli havalar dışında ön-arka sislerle millete rahasızlık vermiyorsunuzdur inşallah.

Sis farlarını taktırmamın amaçı aslında kullanmak için değilde ilerde St ön tampon bulabilirsem ona uyum sağlasın diye taktırdım. Yoksa zaten ön sisler çok zayıf ve arka da yandığı için kullanmıyorum.

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir

Bu video da aracımın 0-100 ' ünü ölçmeye çalıştım ancak tek güvenli yer az eğimli olduğu için böyle bi Zaman ortaya çıktı ve insanlar rahatsız olmasın diye Egzos un sesini açtırmadığımdan k&n hava filtresi taktırmıştım onun da sesini duyabilirsiniz.

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
IMG_3447.JPG
En sonunda ön St tamponu Da takmış bulunuyorum. Umarım beğenirsiniz. Bu şekilde Yan marşpiyeller dışında araçla ilgili oynamalarım bitmiş oldu.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Elinize sağlık. Benim bir sorum olacak. Trend X'te hız sabitleyiciyi nasıl aldınız? 1.25 motorda sadece MyFiesta gibi bir donanımda geliyor diye biliyordum. Sonradan direksiyon simidi değişerek serviste mi takıldı yoksa ek bir paketi mi var?

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
Biz aracı aldığımızdaıca trend x donanımında dahildi hız sabitleyici sadece park sensörü işlemi serviste yapıldı.
Elinize sağlık. Benim bir sorum olacak. Trend X'te hız sabitleyiciyi nasıl aldınız? 1.25 motorda sadece MyFiesta gibi bir donanımda geliyor diye biliyordum. Sonradan direksiyon simidi değişerek serviste mi takıldı yoksa ek bir paketi mi var?

Gökay

Profesör
8 Eyl 2016
53
57
1,010
aracın görünümü çok hoş abartısız tadında modifiye olmuş. yakıt tüketim değerlerinizde baya iyi dizeli aratmıyormuş.

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
aracın görünümü çok hoş abartısız tadında modifiye olmuş. yakıt tüketim değerlerinizde baya iyi dizeli aratmıyormuş.

Teşekkürler , şehir içi aslında tüketimi son kullanış şartlarımda trafik dur kalk Ve gazlamalar ile 8.0 ı gördü malesef. Şehir içi trafik bunaltınca boş alanı görüp 1 ve 2.viteste devir çevirmek keyifli geldiği için tabi tüketim ne yazıkki arttı .

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Aracınız çok güzel olmuş elinize sağlık. Bir şey soracaktım bu tavan kaplamasını ruhsata işlemek gerekiyor mu çift renk muhabbetinden sıkıntı olmuyor mu ?

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
Dediğiniz gibi çift renk olayı bir problem oluşturuyordur diye biliyorum ama şu ana kadar gerek çevirme olsun bir problem çıkmadı , yine de en yakın zamanda bu işi halletmek istiyorum

Aracınız çok güzel olmuş elinize sağlık. Bir şey soracaktım bu tavan kaplamasını ruhsata işlemek gerekiyor mu çift renk muhabbetinden sıkıntı olmuyor mu ?

plt54

Taklacı Güvercin
13 Mar 2017
13
38
295
sakarya
İsminizi bilemediğim için nasıl hitap edeceğimi bilemedim öncelikle aracınızı güle güle kullanmaya devam edin inşallah gerçekten bu araca yapılabilecek en güzel modifiyeyi yapmışsınız ve kesinlikle sırıtan bi tarafı yok sadece marşpiyel bu araca hoş olmuyor onu söylemek isterim ve sizin aracınızda olmaması bence eksiklik değil aynı aracın 2013 model olanını sıfır olarak aldım ve kullanıyorum bende ufaktan bu şekilde bi modifiye düşünüyorum ancak st tampon alabileceğim herhangi bir yer bulamadım sizin nasıl temin ettiğinizi sormak isterim ayrıca araç ile ilgili eklemek istediklerim var şu an benim aracım 112000 km de yakıt şehir içi sert kullanımda 7.7 ortalama gösteriyor sakin kullanımda 4.8-6.0 gibi aralarda dolaşıyor söylediğiniz gibi 1,25 bi motora göre oldukça tatmin edici araç devrini buldumu banamısın demiyor yol tutuşu başarılı benim araçta esp yok zaman zaman zorladığımda arkayı kaydırmak yerine araç bütün olarak hareket ediyor ve buda aracı agresif kullanmaya izin veriyor şimdiye kadar yol tutuş konusunda bi sorun yaşamadım iç dizayn konusunda bence sınıfının en iyisi insana bi kokpit hissini yaşatıyor plastik malzeme kalitesi diğer araçlarıma göre daha iyi gayet sorunsuz ve kullanışlı bir araba olduğunu söyleyebilirim son olarak istanbul-sakarya arası otobanda son limit denemesinde düz yolda 198 gibi bi hız gördüm daha fazlası için boş yola ihtiyaç var bunu bu arabalar gitmiyor diyenler için yazmak istedim tekrardan aracınızı güle güle kullanın birde sis farları beyinden aktif edilebiliyor

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dediğiniz gibi çift renk olayı bir problem oluşturuyordur diye biliyorum ama şu ana kadar gerek çevirme olsun bir problem çıkmadı , yine de en yakın zamanda bu işi halletmek istiyorum

Halletinizde nasıl yollar izlediğinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim :) kazasız belasız sürüşler inşallah

acaba bu çift renk olayını nasıl çözdü merak ettim, beyaz arabaları çok sevemem ama bu şekilde cam tavanlı gibi görünümle hoş duruyorlar

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
İsminizi bilemediğim için nasıl hitap edeceğimi bilemedim öncelikle aracınızı güle güle kullanmaya devam edin inşallah gerçekten bu araca yapılabilecek en güzel modifiyeyi yapmışsınız ve kesinlikle sırıtan bi tarafı yok sadece marşpiyel bu araca hoş olmuyor onu söylemek isterim ve sizin aracınızda olmaması bence eksiklik değil aynı aracın 2013 model olanını sıfır olarak aldım ve kullanıyorum bende ufaktan bu şekilde bi modifiye düşünüyorum ancak st tampon alabileceğim herhangi bir yer bulamadım sizin nasıl temin ettiğinizi sormak isterim ayrıca araç ile ilgili eklemek istediklerim var şu an benim aracım 112000 km de yakıt şehir içi sert kullanımda 7.7 ortalama gösteriyor sakin kullanımda 4.8-6.0 gibi aralarda dolaşıyor söylediğiniz gibi 1,25 bi motora göre oldukça tatmin edici araç devrini buldumu banamısın demiyor yol tutuşu başarılı benim araçta esp yok zaman zaman zorladığımda arkayı kaydırmak yerine araç bütün olarak hareket ediyor ve buda aracı agresif kullanmaya izin veriyor şimdiye kadar yol tutuş konusunda bi sorun yaşamadım iç dizayn konusunda bence sınıfının en iyisi insana bi kokpit hissini yaşatıyor plastik malzeme kalitesi diğer araçlarıma göre daha iyi gayet sorunsuz ve kullanışlı bir araba olduğunu söyleyebilirim son olarak istanbul-sakarya arası otobanda son limit denemesinde düz yolda 198 gibi bi hız gördüm daha fazlası için boş yola ihtiyaç var bunu bu arabalar gitmiyor diyenler için yazmak istedim tekrardan aracınızı güle güle kullanın birde sis farları beyinden aktif edilebiliyor

Yorumlarınız İçin teşekkürler izmir de oto Uz var 3. Sanayi de onlar yardımcı olurlar

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım