Porsche showroomunda yaptığımız Macan incelememiz

Merhaba arkadaşlar Porsche bayisinde Macan'ı inceledik. Belki aracı showrooma gidip incelemek isteyenler vardır ama fırsat bulamamışlardır. Burada paylaşmak istedim. İyi seyirler.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben yeni panamera nin porsche genlerine uyduğunu düşünüyorum. Macan ve cayenne ise bence porsche karakteristigine tam olarak sahip değiller. Fakat güzel araçlar ikiside.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Beyler bence de porsche ruhuna aykırı ama yok vw nin küstahlığı falan bu nedir ya :D cayenne yi kendinize hakaret mi algıladınız. Sanki 911 in üretimini durdurup bunu çıkardı. Herkese değil yorumum ama vw sevmemezliği çok komik yorumlar çıkarıyor artık

VW sevmemezliği gibi bir durumum yok hocam. Bana piyasadaki en sevdiğin araba ne diye sorduklarında Passat B5.5 diyorum. Şuan B8 Passat'a biniyorum. VW severim ama fan boyu da değilim. Sonuçta her markanın ruhuna aykırı para kazanmak için ürettiği arabaları var. Bunun VW sevmemekle alakası yok yani. Bir de kanala girip baktığında diğer video da Cayenne incelemesi yani. Hakaret algılasak çekmezdik. Sadece bana gerçek bir Porsche gibi gelmiyor. Para kazanmak için yapılmış bir araba diyorum bu yüzden.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Beyler bence de porsche ruhuna aykırı ama yok vw nin küstahlığı falan bu nedir ya :D cayenne yi kendinize hakaret mi algıladınız. Sanki 911 in üretimini durdurup bunu çıkardı. Herkese değil yorumum ama vw sevmemezliği çok komik yorumlar çıkarıyor artık

Bunu vw sevmemekle alakası yok zamanında 2008 modellerine bakmıştıkta bana hep çirkin gelmiştir özellikle cayenne nasıl bmw,mercedes mvp diye 2 tourer ve b serisini piyasaya sundu bu da onun gibi bir şey

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,258
45,880
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Açıkçası ben de çok beğenemedim. Segmentinde tam olarak karşılık geldiği modeller nedir bilemiyorum ama range rover ve bmw'nin modellerine öncelik verirdim sanırım.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Evet cayenne macan alışılmış Porsche tanımına uymuyorlar ama o modeller üretilip satılmasa Porsche ciddi finansal zorluklar yaşıyor olurdu. Bu arada Cayenne gerçekten güzel araç sportif ruhu da var o sınıfta bir araç alacak olsam tercihim o olurdu.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Evet cayenne macan alışılmış Porsche tanımına uymuyorlar ama o modeller üretilip satılmasa Porsche ciddi finansal zorluklar yaşıyor olurdu. Bu arada Cayenne gerçekten güzel araç sportif ruhu da var o sınıfta bir araç alacak olsam tercihim o olurdu.
Ben o sınıf araç alsam kesinlikle xc90 tercih ederdim.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Ben o sınıf araç alsam kesinlikle xc90 tercih ederdim.
Xc90 bilmediğim için birşey diyemeyeceğim fakat testlerden olumlu izlenim bıraktı tabi tercih meselesi mantıklı olan XC90 ama Cayenne de yolcu olarak aldığım izlenimler, para kazanmak için SUV yapmışlar denecek gibi değildi. Ciddi sportif potansiyeli var.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
UPugattici miyiz panpa
Oooo UPugatti nefiss:)

1.0 motor 110 bg saf sürüş makinası bugatti jantlarına kurban olduğum.

maxresdefault.jpg

0.jpg

tabii hepsi insignia nın ellerinden öper :D

opel-insignia-opc-9.jpg

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Insignia yavaş gelsin hocam önce koşu bandına çıksın o

Ne fazlası var ki Gm Epsilon 2 alt yapısını kullanıyor bu alt yapıyı kullanan arabalar

2010–present Buick LaCrosse/Alpheon 2010–2012 Saab 9-5 2012–present Roewe 950 2012–present Cadillac XTS 2014–present Chevrolet Impala bu saydığım arabaların hepsi Türkiye'ye gelmeyen E segmenti arabalar yani d segmenti bir arabada e segmentinde kullanılacak düzeyde bir şasi kullanılmış varsın yoksun 100 kilo ağır olsun ama üst segment şasisi olsun ;) zaten arabanın konfor ve yol tutuşunun bu kadar iyi olmasının sebebi de bu olabilir alfa romeo 159 da aynı şekilde.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım