OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

bt
bt
Bu yüzden eskiden bunların tabanına zift attırırlardı azıcık ağırlık yapıp yere otursun diye :) Tabii artık patlaya patlaya nesilleri tükendi :D
Bedirhan
Bedirhan
Sinan abi temiz Golf 6 kaça gelir :p Leon da olur çok güzel
yaso
yaso
Benim için pejonun en güzel arabası..
Ugur
Ugur
T
TSIDSG
bunlara yol tutmuyor diyen adam tanıyordum
bt
bt
106gti zor arabadır. En küçük yol bozukluğunda fırlatır. O yüzden sürücüsünün gerçekten çok tecrübeli, bilinçli ve bileği iyi olması lazım. İyi sürücüyü bulursa da tadından yenmez
T
TSIDSG
hani bir yorum vardı ya ne kadar paran olursa olsun cesaret ile alacağın araçlar diye :) 106 GTI o seviyede bir araba, herkesin bileği yetmeyebilir
bt
bt
Ben bol gıdıklamalı, böyle kasislerde çapraz geçiren bir 106gti'ı 17 yaşımda kullanmıştım. Açık söylüyorum tırsmıştım :) Bugün olsa her türlü giderim de o zaman ciddi tırsmıştım kontrolsüz gücünden.
T
TSIDSG
sınıf arkadaşımda var 106 GTI yahu tam saf araba, gözünü karartacaksın ölümü kabullenip dağ yolunda 3 teker viraj alırken lift off hill and toe yapıp yapıp eğleneceksin çok zevkli
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım