OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

T
TSIDSG
Cenk abii beterin beteri var 5.42 lira olan benzinin litresi ile 7 ye kadar düşüyorum...
maximaorhan
maximaorhan
Bugünkü piyasa Kapanışına bağlı olarak yarından itibaren geçerli 8 krş zam gelebilir mazota Cenk :(
alfhonso
alfhonso
bugün piyasanın naptığını çözebilsem yorum yapacağdımda çözemedim
Cenk
Cenk
@motorsinann sinanim benzinli kullananlara Allah sabir versin, ben kesin oturur aglardim. @maximaorhan gece 12'den once doldurcam depoyu zaten. @alfhonso fiyatlari gordukce hala yorumsuz kaliyorum
T
TSIDSG
@CenkGs ilk biraz acıyor abi sonra artık psikolojik olarak alışıyor insan
Cenk
Cenk
Vallahi dizele bile zor yetisir oldum. 500 km yaptim suan, hala 4.7 litre gosteriyor. 100 kusur lira kacacak yine, para aza olunca her sekilde koyuyor
T
TSIDSG
100 liraya 500 km yaptıysan hay maşallah derim, şuanda şehir içi 100 liraya 300 kmyi göremiyorum
Bir petrolhead olarak bizim memlekette dizellere hevesleniyorum :D
alfhonso
alfhonso
bizim taunus lepegeeede 100 liraya 240 km yapıyor :p
Cenk
Cenk
120 civari birseyler tutar diye tahmin ediyorum ama para az olunca her sekilde zorluyor insani. Sehir ici zaten 6.5 falan geziyorum soguklarda artiyor tuketim. Lpg'ye de gecirdilar zamlari. Bakalim nolcak boyle.
ibougur
ibougur
ya ben şehir içi 12 yakıyorum ağlıycam şimdi 6.5ne ya şehir içi
maximaorhan
maximaorhan
Benim araba da 10 11 arası takılıyordu acımadım çaktım lpg'yi
ibougur
ibougur
ya lpg de sevmiyorum bi de taktırması dert bagaj küçülecek oooo hem ayranım dökülmesin hem g**üm s*k*lmesin oldu
Ugur
Ugur
Geçen karlı gece arabayı çıkardım, petrolhead kafasıyla kendimce eğlendim karda. Normalde karlı havalarda gece çıkan ve eğlenen gençler çevreyolunda sağ şeritte 60 ile sakince gidiyorlardı. Yakıt fiyatının insanları nasıl etkilediğinin bir kanıtı daha :(
Cenk
Cenk
Yakit fiyatlari herkesi etkiledi. Sirket araclari haricinde gazlayan arabalar ciddi azaldi. Dizelciler bile sag seritten 90-110 usul usul gidiyor.
Ugur
Ugur
Şu an şehiriçinde tüplü araba kullanmanın da bir anlamı yok. Kış ayı olduğu için zaten çok yakıyor, litre fiyatı da yaklaştı iyice benzine...
Cenk
Cenk
Abi oyle lanet bir yerde yasiyorum ki en kilit istanbul trafiginde bile kisin 5 litre ortalama ile dolasiyorum. Memlekette cikiyor 6.5 litreye. Vallahi lanetli bir yer burasi.
ibougur
ibougur
ben benzin pahallı diye sinirlenip daha çok basıyorum ya salak araba bassamda aynı yakıyo basmasamda nasıl oluyo anlamadım
T
TSIDSG
@ibougur sende benzin almaya giderken nasıl olsa alcam diye gazlıyor musun
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım