OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Ugur
Ugur
34 lira vergi mi olur? Plakadır o plaka :)
Mt.Akina
Mt.Akina
Türkiye şartlarında en ideal seçim 15-20 yaş arası 1300 cc altı LPG'li araç.Yani 1.25 Fiesta :D
Ugur
Ugur
@Mt.Akina lpg mi dedin sen, hem de Sinan'ın profilinde hem de Fiesta ile... Kaç sen kaç, ben oyalarım onu :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Canım isterdi ki demeyim ama Türkiyede benzin fiyatları hepimizin malumu yoksa Forever GAS NEVER AUTOGAS :D
ibougur
ibougur
Sinan bayıldı galiba lpgyi duyunca
Mt.Akina
Mt.Akina
Demedim demedim sustum :) Allah benzinli motorları Lpg'nin azabından korusun.
Ugur
Ugur
Bu seferki çok başka, yıkacak buraları ayılınca...
Mt.Akina
Mt.Akina
Bizde de bir ara 1.6 zetec focus 1 vardı Lpg arabayı ..... etti ama yapacak bişi yok be usta, saygı duyarım ön iliklerim benzinli arabaya lakin tablo ortada bunu bana söyleten fiyatları tartışalım :D
T
TSIDSG
:( trafikte silindir kapağı çok ısındı diye yazın ortasında kalorifer açarak motor sıcağını almaya çalışan adamım, 5000 devir üstüne çıkınca kapak contasını düşünerek vites büyülten adamım.. bana lğg demeyin bak söyleyemedim bile
Ugur
Ugur
Accentin 1.3 ve tüplü olduğunu söyleyince İngiliz anahtarıyla kovaladı beni :(
T
TSIDSG
2.0 motorun altına LPG takmak pek makbul gelmiyor bana ya ( ibougur yazıyor... ) hani karbüratörlü filan olsa neyse de zaten sakin kullanırsan 10 litreyi zor görürsün oda normal artık :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Hocam bende şöyle betimleyim spor arabalar örneğin 205 gti 1.6 gti gibi arabalara takmamak saklamak gerek ama aile arabasına da pek bir şey diyemiyorum yoksa kesinlikle hak veriyorum LPG'li araç kullanan biri olarak soğutur insanı arabadan.
T
TSIDSG
O tarz gerçek hothatch lere LPG takanın kafasını kesmek lazım, hani 2.0 99 model mondeo alırsın ona belki LPG olabilir de 1.2, 1.0, 1.3 arabalara LPG takmak :D pek güzel durmuyor yav
Mt.Akina
Mt.Akina
Küçük hacimliye Lpg'nin tek tesellisi millet km de 30 kuruşa az derken km de 15 kuruş yakmak olayına geliyor.
Ugur
Ugur
1.6 hitler? Efesay?
Mt.Akina
Mt.Akina
Efesaya tüp takamazsın yolda kalmak istemiyorsan hitleri bilmem canına tak ettiyse.Adamın duvarı kirlettik o değilde
T
TSIDSG
@Ugur onlarda da iyi değil be knk
@Mt.Akina arabası olan adam kmde 30 kuruş yakıyorsa 15 kuruş yakana imrenmemeli bence :D onun sonunu 150 binden sonra görürüz :D yeni opeller Fordlar 60-70 binde subap istiyor LPG den ötürü..
Mt.Akina
Mt.Akina
İşte hiç bir arabaya 150bin km binemedik ondan galiba bu denli rahatım :D
Ugur
Ugur
Accente canımız yana yana tüp taktık :( hiçbir araba için tüp iyi değil zaten bu bir gerçek...
ibougur
ibougur
Türkiyede nadir lpgsiz 3civic var bizde lpgye sonuna kadar direnicem ama fiyatlar bizi bitirecek galiba
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım