OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

G
GARAJ TV
Esp varsa o da keşfedilmiyor malesef :)
Mt.Akina
Mt.Akina
Anlamadığım şey şu niçin ESP tam olarak kapatılamıyor anlayamıyorum hayır tamam hadi güvenlik maksatlı koydun neden kendi kararlarımı vermeme mani oluyor işin komik tarafı ise bu bahsedilen arabaların çoğunda ön airbag anahtarla iptal ediliyorken ESP niye iptal edilmiyor.
G
GARAJ TV
Ön airbag öne çocuk oturursa diye esp için ise her araba yetenekli olmuyor mesela bizim 2013 c3 var araba lift off over steer yapınca araba bir anda kopuyordu iyi ki esp tam kapanmıyor demiştim
Mt.Akina
Mt.Akina
Çocuk için olduğunu bilmiyordum.Çok kere bende sıkıntı yaşadım ama işte insan denemek o hazzı almak istiyor.Allah korumuş hocam geçmiş olsun.
G
GARAJ TV
Hocam zaten firma esp kapanmasına izin veriyorsa zaten o araba da gerçek bir kalite vardır araba alırken cidden ilk baktığım şey :)
ibougur
ibougur
Ya ben kapamasam bile salak 1-2sn sonra devreye giriyo zaten o ara işimiz bitmiş oluyor
Ugur
Ugur
Karlı havada lift off yapmak kadar güzel bi şey yok :) Lastiklere zararı yok, alt takıma nispeten az zararı var :)
T
TSIDSG
viraja tam limitte girip viraj çıkışında bi lift off... güzel gülücükler ve kontra ile yola devam...
T
TSIDSG
LİFT OFF NE YA! ALICAN LEON EFAR YÜKLÜCEM ONU STG2 E5 TE MAKAS ATCAM ÖNÜME GELENE TOKAT ATCAMM OFF LEON <3
Mt.Akina
ibougur
ibougur
Karşim downpipe kat iptali koydum chipi m3le kapışıyorum
Mt.Akina
Mt.Akina
Geçenlerde kamberi verdim baba benim civic'e ışıkta millet beni parmakla gösteriyor.
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım