OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

ibougur
ibougur
Geri vitesteyken öyle
yaso
yaso
Abi benim1.3 astra önden çeker ama ileri giderken sanki arkadan da bişey çekiyo gibi bu hangi çeker oluyo şimdi yardımcı olursanız sevinirim.
ibougur
ibougur
El freni ile dönmek caiz midir hocam
Cenk
Cenk
@ibougur Şanzıman sistemiyle alakalı bir şey değil bu. Öyle bakarsan arkadan itişi 1'e takınca çekmiyor itiyor. Tahrik kelimesini çekiş diye çevirmişiz Türkçe'ye. Teknik bir terim olarak değil de fiziksel bir eylem mantığıyla çevirmişiz. Çekiş diye bir şey aslında yok, olması gereken tahrik. Ama illa fiziksel manada çevirilmişse bu itme ve çekme olmalı.
Cenk
Cenk
yaso
yaso
Abim benim haklısın insanlar arkadan çeker deyince çok cahil görünüyorlar onlar her yönden çok itici. Ama sen her yönden çok çekicisin abim benim <3 @CenkGs arka diferansiyeli ters takmış opel mühendisleri heralde :))
Cenk
Cenk
@Yasin Aygun Estagfurullah kardeşim adamsın :)) Hissiyatı farklı demek senin diferansiyelin :))
ibougur
ibougur
Akıllı 4çeker varmış opellerde
yaso
yaso
İşin garibi geri viteste giderken de öne itiyomuş gibi bir his veriyor @ibougur kankam sanırım çok akıllı bir sistem :)
maximaorhan
maximaorhan
"Ama sen her yönden çekicisin" ne demek Yasin yürümediğin dağ taş kaldı be
ibougur
ibougur
Herkes birbirine yürüyo 5-6tane kız almamız lazım buraya
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım