OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

becool
becool
Genel olarak dedikleriniz yapildi emisyon tamam aydinlatmalar kemer tup tamam silecekler tamam akuye bakmadim bir tek
bt
bt
Benim arabada arabayı sallayacak kadar zorladılar aküyü illa kaputun içinden hafif kusur yazmak için :D El insaf dedim, bana mısın demediler :D Bir de motor numarası okunmuyor diye hafif kusur yazmayı seviyorlar. Motor kaputunu temizletirseniz ona da faydası olabilir.
At
At
Geçti mi geçmedimi merak ettim de emisyondan.
becool
becool
Eyvallah abi peki kac tane hafif kusur olursa sikinti olur boyle bi sayi varmi acaba ?
bt
bt
Valla onun sayı kısıtlaması var mı bilmiyorum. Benim 3-4 tane hafif kusur oluyor, yine onlarla geçtim en son: Airbag ışığım, bahsettiğim akü kanırtma skandalı, akü kutup başının kapağı olmaması ve sonradan filmli olan camlar. Hakikaten hafif kusur sayısının bir kısıtlaması yoksa, mevzu ego tatmini için 0 kusur diye skor kasmaya döner biraz :D
becool
becool
Anladim insallah geceriz ugrasmayiz :D
bt
bt
En büyük sürpriz ampullerde yaşanıyor ya. Ben muayene sabahı evden çıkarken fark ettim bir ampulü. Servis yanlış ampul takmış. Randevuya yarım saat kala çıktım, sanayiye uğrayınca ucu ucuna yetişmiştim.
maximaorhan
maximaorhan
Gecmis olsun hangi hastane? Gitmeden önce evde öksürme alıştırması yapabilirsin mesela
At
At
Aboooo macimaoran deli espirlet yapıyo sargıs heralde
maximaorhan
maximaorhan
Ah şu çılgın ben yaparım ara sıra böyle
alfhonso
alfhonso
@berkertekin 5 tane emniyet kemer bağlantısı ne oliyy ? Bizim taunusta 2 tane var neden 2 diye sormuyorlar :D
becool
becool
Valla benim okudugum bi yerde arkadasin biri ortadaki emniyet kemeri olmadigi icin kalmisti :D
alfhonso
alfhonso
yav hocam şaft tüneli çok yüksek o yüzden ağırlık yapmasın diye ortadaki emniyet kemeri şeeeysini söktüüük
bt
bt
@alfhonso belli yaşın üstündekileri zaten tamamen salmışlar o konuda da, belli bir yaşın üstünde de arkalara bakılmıyor sadece önlere bakıyorlar. sizin arabada durum nedir yönetmeliğe bakmak lazım.
At
At
O kalan benim lan 10 liralık şey için
alfhonso
alfhonso
@berkertekin yönetmelik dediğin nedir abi yeaaa, benimteyzemin çocukları yönetmelikleri kendisi belirliyooo
bt
bt
becool
becool
8 hafif kusurla geciliyomus ogrenmis oldum :D
alfhonso
alfhonso
Hadi geçmiş olsun
becool
becool
Eyvallah usta
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım