OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

bt
bt
140bin liraya çift kavrıyor işte :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Sol ayağım rahat etsin de varsın 140 bin tl köpeğim olsun diyorlar herhalde. :D :D
Ugur
Ugur
Yakında Türkiye de Amerika gibi olacak, her yer otomatik oldu resmen.
yaso
yaso
keşke otomatik alsaydım diyorum ben de. en son şanzıman indiğinde içinden 1500tl çıktı. debriyaja basarken sol bacağım seğiriyor
Bedirhan
Bedirhan
İstanbul'da zorunlu hale bile gelebilir hocam :D
mcanerg
mcanerg
eskiden manuel vites fanatiğiydim, zdf ten sonra manuel almayı düşünmüyorum
Mt.Akina
Mt.Akina
@Yasin Aygun bu yaşta basmayacaksak ne yapalım gençliği :D 50-60 yaşına gelince bir düşünürüz otomatiği.:)
@bedirhan. İstanbul trafiğinde hiç kullanmadım herkes öyle dyor nasıl bir trafik varsa.:D
@mcanerg o da otomatik şanzımanın şahı yahuu keşke her otomatik araç da zf olsa.
bt
bt
@Mt.Akina Şöyle bir trafik var, bir ara ben bile otm. vites bakmadım değil. Her gün 45 km yolu 3 saatte gidiyordum. Aynı yol Kocaeli'de yarım saatte gidiliyor :D
Kagan
Kagan
Abi otomatiği manuel gibi kullanabilirsin ama manueli otomatik gibi kullanamazsın. günümüz şartlarında sadece hobi için manuel tercih edilmeli çünkü zaten arabalar birbirinin aynısı, ruh yok, canlılık belirtisi yok.. mesela bi astranın manuel veya otomatik olması arasında sürüş olarak bi fark kaldı mı??
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım