OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Samed M.
Samed M.
Kurallara uyacağıma dair kendime söz vermiştim fakat sağlama yapmadan, makas atmadan ilerleme şansınız sıfır. Yapışıyorlar en sola ağır ağır çıldırıyorsun.
Iskender™
Iskender™
katil era... o koltuğa oturunca her şey bir farklı gözüküyor... İnsan asabi oluor... Eram<3
bt
bt
bugün istanbul e-5'te emniyet şeridini emniyet için kullandım. Yanımda oturan babam emniyet şeridine daldım diye fırça kaydı ama solda beni umursamadan üstüme kıran beyaz servis minibüsünden haberi yoktu :D Artık sığırlığından mıydı, kör noktadan mıydı onu bilemiyorum. Her zaman her yerde var...
Samed M.
Samed M.
@Iskender™ Era' nın it gibi yürümesinden başka iyi yanı yok. :D
He bu paraya alınabilecek en iyi araba bana göre, yine olsun yine alırım ama çok eksiği var.
Belkide bakımsızlıktan bilmiyorum ama; frenler olası panik frende dumaktan ziyade sadece acımı azaltacak bence, vitesler laçkalaşmış, direksiyon hissiz ayrıca ölü noktası çok fazla ilk bir kaç derecede tepki vermiyor...
Samed M.
Samed M.
...Ayrıca eps arızası cidden korkutucu, çok çok yavaşken kitlendi bugün fakat hızlı bir anda olursa büyük ihtimal show haberde görürsünüz beni. :D

Motor konusunda hala kullandığım en seri araç fakat diğer temel alanlarda çok eksiği var.
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım