OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Mt.Akina
Mt.Akina
Ucuza bir E30 buldum da kafamı çok kurcalıyor çook. :D 10tl den biraz fazla.
yaso
yaso
@Mt.Akina 10tl nin üzerine sandık motor parası da hazırlarsan uzun süre kafan rahat binersin kanka bak sandık motor diyorum revize kurtarmaz allah bilir kaç kere revize edilmiştir
Ugur
Ugur
15-16 civarına bile araba yok. Piyasa ne hale gelmiş varya
Mt.Akina
Mt.Akina
@yaso olabilir sonuçta 25-30 yaşında araçlardan bahsediyoruz, ama gittiği yere kadar yahu 10tl'nın az biraz üstüne okula sağ salim bozulmadan götürsün getirsin ıslakta hafiften yanlasın, çürümesin yeter. :D
yaso
yaso
Vakti dolmuş asfalta sürekli yama yapmak gibi bişey knk sürekli yağ ekle su ekle conta cortlasın yatak sesi itici sesi gelsin hele bi de lpg varsa abv. Temizini bulsan tamam da nerdeyse hiç yok.
yaso
yaso
Youtubeda izlesenede yıllarca boşta kesici olduğu yerde dönme lastik yakma videolarıyla e30 soykırımı yaptılar hepimiz oturup izledik tarihimizi unutmayalım ! :D
Mt.Akina
Mt.Akina
@yaso sanırsam ucuza arkadan itiş, gerçekten arkamızdan itecek. :D :D.Baktığım araç diğerlerine nazaran nispeten iyi yalnız dediğin ihtimal Türkiye şartları için hep var haklısın. :D
Kursad
Kursad
2.0 Taunus al mis gibi napçanız şahini e30'u :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Tanunus çok yatıyor ve süspansiyonları çok fazla konfor odaklı, bize azıcık haşin bir araç gerek. @FraudExe sonradan spor yay atma, yay kesme vs olaylarına da girmek istemiyorum.
yaso
yaso
İlandaki TOFAŞ a bayıldım. @Akn_3462 valla söylemeye çekiniyodum sen direk ilan atmışsın :D düşünmeden alınacak bir araç
Ugur
Ugur
yahu o araba cidden boyasız, orjinal 100 binde mi ve 10 liraya, harbiden direk alınır ha
Akın
Akın
Fiyatına göre çok iyi. Apaçilerin eline düşmeden içimizden biri alsa çok iyi olur.
thestig
thestig
Şahin fiyatına göre çok iyi ama boyasız olduğunu düşünmüyorum. Ön sinyaller, arka stop lambaları, dikiz aynaları, kapı döşemeleri orjinal değil. Yanlış görmüyorsam vites topuzu da değiştirilmiş.
yaso
yaso
@Mt.Akina aslında alınabilir ya dicektim ta ki açıklamadaki ''Warex,amerikan park,xenon,selamlama vs. ekstralar var.Tatmin edecek seviyede ses sistemi.'' kısmı okuyana kadar .......
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım