OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Sailor
Sailor
Fiyat araligin ne
T
TSIDSG
PARADAN YANA SORUN YOK DEĞECEK BİR TELEFON İSE 1.5 A KADAR ÇIKARIM AMA TEMİZ 2. EL VARSA TEKNOLOJİYE PARA BAĞLAMAYA GEREK YOK ALO DİCEZ NE DE OLSA
T
TSIDSG
ÖĞLE ARASI BİTİYOR ABBBİİİİİİİİ
Sailor
Sailor
kadıkoy de cogu yer satıyor bundan
T
TSIDSG
seninkinden mi bu önerir misin fikir ver bana ABİ
Sailor
Sailor
Olum daha ne vereyim ne istiyorsun xiaomi nin cogu modeli iyidir 1600 cikarim diyorsan mi note 3 . 1200 civarina iki kamera olsun hava atarim mi 5x yok ekran buyuk olsun diyorsan sana attigim onceki link veya mi max 2.

2000 bandina kadar xioami den baska marka alinca ozellikler cat diye dusmeye basliyor cunku.
Porsche
Porsche
Sinanım şu an kullanacak telefon yoksa gel benim S7'yi al telefon alasıya kadar kullan. Sana tavsiyem Iphone SE olur zaten seviyordun 5S'i
T
TSIDSG
bana satsana s7 yi Ceyhun, SE babamda var güzel telefonda teknolojiye para bağlamak istemiyorum lg g5 bizim formen kullanıyor güzel telefon ona yatkınım biraz s7 ye ne istiyorsun özelden yazsana
T
TSIDSG
xperia aldım
Porsche
Porsche
Hayırlı olsun ustam telefonda bile japondan şaşmadın ya valla ne diyim ben sana
Sailor
Sailor
Adamlar sayende batmaktan kurtulmus olabilir sinan hayirli olsun canim :*
Bedirhan
Bedirhan
@motorsinann Ustam beee cansın :D Xperia'cılar olarak artık beraber savaşacağız :D :D Hayırlı olsun
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım