OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

bt
bt
Mazda araç getirdi de elinde mi kaldı? Hedefledikleri satışı yapıyorlar.
candiyebilirler
candiyebilirler
@Wctr Merhaba, adet bazlı bakmak özellikle bizim ülkemizde bence büyük yanlış. Porsche'nin ürettiği bence güzel bir araç olan Macan yerine, küllerinden yeniden doğan ve daha önce olmadığı segmente girerek bu konuda büyük bir cesaret gösteren Alfa Romeo'nun Stelvio'su benim daha çok ilgimi çekiyor..
Cussler
Cussler
Yepyeni bir model üreten markayla 15 senedir bu segmentin içinde olan bir markanın aynı satış rakamlarına ulaşmasını mı bekliyorsunuz? Daha marka algısı oturmadı
alfhonso
alfhonso
Napsaydı Stelvio'yu 100bin liraya mı satsaydı ? 10 tane de satar 20 tane de farketmez. Avrupada Türkiyede olduğu kadar rağbet görmeyen otomobiller var. Onlar da avrupa fiyatlarının çok üstü fiyatlara Türkiye'de satış yapıyorlar (Vergiden bahsetmiyorum) Yıllardır suv segmentinde otomobil üreten porsche ile alfa romeo'yu bir tutmanız zaten saçma.
alfhonso
alfhonso
Mazda'nın olayı da keza öyle, kaç otomobil getirdiler kaç ilde yetkili satıcıları servisleri var da kaç satış yaptılar. Bence herkes yerinden memnun.
Porsche
Porsche
Mazda araba getirse bile satamıyor ki elinde hala 2017 girişli Mazda 6'lar Mazda 3'ler var. Alfa Romeo bence de cok pahalı tutmuş. Ha bu arada satılan 6 stelvio'dan 2 si makam 1 i test aracı...
alfhonso
alfhonso
ceyhun 100bin liraya mı satsın yahu pahalı tutmuş diyorsun
Porsche
Porsche
Yani 485 değilde 425 dese bence mantıklı bir fiyat olurdu. Ayrıca Stelvio gerek iç mekanı gerek sürüşü öyle çok vauuww efekti yaratan bir araç olmamış yani en azından haftasonu ufak bir test sürüşü yaptığımızda bunu anlayabildik
alfhonso
alfhonso
vagcı gelmiş alfa test etmiş o yüzden böyle anlaması normal :)
Porsche
Porsche
Yav he he ne hikmetse giulia ya binince inmek istememiştik... gidip X3 ve Macan test et abi sonra yorum yap benden tavsiye şu anda o segmentte açık ara lider X3
alfhonso
alfhonso
e zaten aras dinçer ve sinan abi de stelvio olmamış diyor, ben vagcı değilim bak x3ü çok beğeniyorum imanı da ayrıca takdir ettim. 485 ideal, beğenmeyen yallah almana :D
Porsche
Porsche
485 o arabaya çok şu piyasa şartlarında 425 civarını hak eder
alfhonso
alfhonso
Piyasa şartlarında o bahsettiğin arabaların hepsi pahalı. Diğer arabalar normal alfa pahalı dersen olmaz
Porsche
Porsche
Normal demiyorum piyasa koşullarında hakkı diyorum. Bugün o saydığımız arabaların parçalarını bulabiliyorken Alfa'nın bulamıyoruz hatta Giulia'nın direksiyon pompasò itlaya da bile bulunmadığı için makam aracını değiştirmek zorunda kalanlar dahi var...
alfhonso
alfhonso
Şimdi alfa ürettiği arabaya yedek parça yapmamış mı onu mu diyorsun ? İtalya ile görüştüklerinde yanlarında değilsen inanma, 1,2 yaşındaki arabanın direksiyon pompası değişecek hale getiren adamın söylediğine hiç inanma. Guilia'yı makam arabası olarak şirketine aldırabileceklerine de ben inanmıyorum
Porsche
Porsche
Şirket FCA ise ne olacak ah abi ah bi şey biliyoruz da diyoruz baş baya 3 haftalık araba kullanılamaz hale geldi direksiyon hareket etmiyordu... Alfa Gui QV teklif etti ama abimiz ben pilot muyum diyip stelvio aldı kırmızısından hemide
Sailor
Sailor
@Wctr mazda hala kendıne guvenıyor. yanlız sırket spec bos golfler pıyasada dolastıkca satıs rakamlarına gore arac degerlendırmek hos olmaz :)
Sailor
Sailor
@Porsche daha bugun mazda merserdeydım ellerınde cok arac kalmamıs sen dusun artık. her markanın elınde hala 2017 araclar var. audı de de gordum opel de de. ha bana dersenkı az mazda arac gelıyor onda haklısın asırı talep yok. az ve oz satıyorlar su an ama ellerınde kalma durumu gormedım hıc.
Porsche
Porsche
@Sailor elde kalmadan kastım eski girişli araç abi. Emin ol maddenin başında sen ben olsak kat ve kat fazla satar. Premium markaların hepsinde 2017 model kalıyor gece sene opel in elinde 2015 insignia bile vardı yav insignia da çok stok tutuyorlardı
G
GARAJ TV
Rakiplerini bilemem ama ben sebebini direk olarak donanıma bağlıyorum. Araba da 8.8 inçlik büyük navili ekran,14 hoparlörlü harman cardon ses sistemi, 8 Yöne Ayarlanabilir Elektrikli, Isıtmalı ve Sürücü Tarafı
Hafızalı Lüks Deri Koltukla,
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım