OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

DouglasAdams
T
TSIDSG
Ferrari ve bazı Porsche modelleri hariç evet
Kursad
Kursad
Ruhsuz sesleri ve görüntüleri hep tek düze gibi geliyor bana. İtici.
_yunusak9707
_yunusak9707
Porsche 911 serisi ve Nissan GT-R dışında sevmiyorum bende. Sedan candır.
Mt.Akina
Mt.Akina
911 konusunda katılıyorum, bir çok süpersporu dize getiren bir araç ama GT-R'ı çok aşırı övülmüş bir araç olarak görüyorum, tamam başarılı ama denildiği kadar değil. :D @SwedishMetal
@FraudExe dediğiniz gibi hep uçuk saçma sapan ruhsuz tasarımlar...
2jzihtiyar
2jzihtiyar
Lamborghiniler veyronlar filan mühendisliklerine saygı duyarım ama bana zengin oyuncağıymış gibi geliyorlar.
FurkanKarka
FurkanKarka
@2jzihtiyar ‘ın da dediği gibi saygı duyuyorum lakin zengin oyuncağı gibi geliyor. İstisnalar hariç ruhsuzlar, safkan değiller. 700 beygir üzeri bir aracı kontrol edebilmek için doğal olarak çok sürüş destekliler. Süperspor bir aracı sürücü mü kullanıyor, araç mı sürücüyü kullanıyor? Bundan dolayı katılıyorum sana. (A110 kalp)
Ugur
Ugur
911 ve Ferrariler her türlü çekici geliyor ama onun harici bana da çok çekici gelmiyor. Diğer taraftan şöyle bir durum da var; bu ütopik arabalardan birine sahip dahi olsam ki buna 911 de dahil, hakkını verebilmek için çok alıştırma yapmak lazım.
S
Sari
Aynı şey benim içinde geçerli. Supersport araçlar benimde dikkatimi asla çekmiyor. Bir e46 m3 e60 m5 kadar değerli değil gözümde: D
FurkanKarka
FurkanKarka
Bahsettiğimiz araçların kontrolü nasıldır sizce hocam? Hiç kullanma şansım olmadı, fakat 911 konusunda kullananların yorumlarını aldım. Ciddi manada sürüşünün kolaylaştırıldığından bahsediyorlar. Hakkını vermek için acaba cidden çok uğraş isterler mi, bilemiyorum. Kaza yapmamak için tüm donanımları mevcut üzerlerinde. @Ugur
Ugur
Ugur
Elektronik programlarla tabii ki ehlileştirilip kullanılabilir. Sözüm meclisten dışarı kullanan kadınlar ve çok da arabalarla ilgisi olmayan insanlar olabiliyor bu arabaları da. Ama benim asıl bahsettiğim her şeyi kapatıp arabayla başbaşa kaldıktan sonra onun hakkını verebilmek. Esp off, sport mod ve dip gazla virajlara arabanın limitlerinde girebilmek yani. @FurkanKarka
S
spartacus
En fazla 300 hp nin görüldüğü egzotik Japon spor otomobillerinin konsepti çok iyiydi. Hem ütopik pahalı da değillerdi. Rx7, rx8, s2000 vs. Nefis...
Mt.Akina
Mt.Akina
@spartacus hemen hemen hepsi kendi güçlerinin çok çok üstünde limitlere sahipti.Tamamıyla katılıyorum.
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım