OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

At
At
Pü pü aman allahım videosu salmak lazım buraya
DouglasAdams
DouglasAdams
Araba ne? Ona göre bir olay anlatıcam başımdan geçen
E
Erhan Tekin
Mondeo.Ben normalde hep TP den alırım.Geçen shell den almak zorunda kaldım bir iki daha aldım karşılaştırdım her değişeni hesapladım shell ve Tp arasında verimlilik biri 2,11 diğer 2,13 çıktı.Yani anlamlı bir fark yok.Ama opet aldım daha o veriyi hesaplamadım ama şimdiden çok az km yol gittim.Bir kaç kere daha alacam eğer yaklaşık değer bulamazsam en az 5 yıl almam opet ten.
mcanerg
mcanerg
ben hep opetten alıyorum bir sorunla karşılaşmadım henüz aksine shellden alınca daha az gidiyor yakıt
hakikionur
hakikionur
Bir BP'yi deneyin derim. Ben en uzun BP ile gidiyorum ama vibrasyondan dolayı shell tercih ediyorum
mcanerg
mcanerg
bir depo BP deneyeceğim
DouglasAdams
DouglasAdams
@mcanerg bir depodan hiç bişey anlayacağını zannetmiyorum.En az 2 depo sonra anlaşılıyor gözlemlerim öyle
mcanerg
mcanerg
neye göre kime göre dr kardeşim? neden 2 de 3 değil mesela
DouglasAdams
DouglasAdams
gözlemlediğime göre.10 yıldır Shell kullanan babamın arabasına Opet aldım.hem 150 km menzil düştü hem de bu sırada iki kere marş yemedi.Mazot pompasından manuel pompaladım.Bunun üstüne bu depo bitince kardeşim 100 liralık bir daha Opet almış benim tecrübelerimi duymayınca denemek için.2. 100 tl ilk depoda menzil Shell mazotuna yaklaşmıştı ve 2. depoda marş yememe yaşamadım. 3 ü bilmem sen dene:D
mcanerg
mcanerg
dediklerin tekrar gözlemlenebilen şeyler değil ikincisi ben benzin kullanıyorum üçüncücüsü sen shellde sorun yaşamadın mı
DouglasAdams
DouglasAdams
benzinde yaşadım evet.Anlattığım şeyleri mazotta teyit ettim.1 daha yaşamam için yine 10 yıl Shell 1 anda Opet kullanmam lazım.O yüzden diyorum ya.Bir depoda anlamaya kalkarsan belki de katran koydular bu arabaya diyesin geliyor.2.depoda bu sorunlar ortadan kalkıyor kısmen.Gözlemlerim o yüzden böyle. Bir de evet bp benzini alıyorum.Menzilim her yarım depoda yani 20 litre de 20 km arttı Shell e göre
mcanerg
mcanerg
sen 2 depoda anladıysan ben 1 depoda anlarım diyeyim o zaman :D
DouglasAdams
DouglasAdams
Niye inat ediyon ya bir depodan bişey anlamıcan:D
mcanerg
mcanerg
olum ben adamla konuşuyor gelip 1 depoyla anlayamazsın diye tutturdun ben mi inat ediyom, Opet bizim arkadaşın ben zaten ordan alıyorum, arkadaşa deneyeyim dedim ayıp olmasın diye tutturdun 2 depo diye
DouglasAdams
DouglasAdams
berkay132345349*- gibi konuşuyorsun:D cümleler bir acayip anlayamıyorum:D
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım