OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

maximaorhan
maximaorhan
Abicim biz hepsine 5-30 koyuyoruz sen raad ol bize bırak abicim
T
TSIDSG
5-30 mu? naptın be abi bu motorların sıkıştırması yüksek yakar o yağı.. sen farkında bile olmazsın ve motor yağsız kalır.. ilk önce takırtı bir ses gelir motor sesiyle paralel.. sonra motor kitler kalır veya en kötü karterden kol çıkartır..
20-50 iyidir
maximaorhan
maximaorhan
Güzel abicim o takur tukur sesler motora konan fazla parçalardan geliyor ustanın iyisi parça artırır misali fazla kurcalama sen bana bırak ben o yağı kendi arabamda bile kullanıyorum yaa
T
TSIDSG
kendi arabama koyuyorum be abii 5-30 ya en iyisi bu yaa
maximaorhan
maximaorhan
2000'li yılların başında başladı benim sanayi maceralarım :D Bazı parçası bulunmayan arabaları bakım yaptık diyip yollardı ustalar. Halbuki eski filtreleri sök tak yapıp yağın yarısını boşaltır yarısını yeni yağ koyarlardı. Ki eminim hala yapan vardır :D
T
TSIDSG
olmaz olur mu abi
en basit servislerden örnek vereyim, bütün arabalara 10-40..
ama sanayilerde güzel iş yapanların sayısı cidden arttı, and abinin sürekli gittiği can oto nun yanından neredeyse her gün geçerdim ve yeni kasa 7 serisi filan geliyordu..
maximaorhan
maximaorhan
Yetkili servislerde aynı bokun laciverti zaten. 2 tane arkadaşım var birisi reno'da diğeri fiat'da yaptıklarını anlatıyorlar bazen ağızım açık kalıyor inanası gelmiyor insanın :) sanayide iyi bi usta bulup ona bağlı kalmak şart...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım