KAPALI 100.000-115.000 TL - 1.6-1.8 Motor - 30.000-80.000 km Aralığında Otomobil Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arabaslzadam

Cengiz BEKARLI
Senkromeççi
6 Haz 2020
5
0
60
39
İstanbul
Marka
Yok
Herkese Merhaba. Adım Cengiz 36 yaşındayım. Evliyim 2 çocuk sahibiyim. Arnavutum havuz teknikeri olarak yaşamımı idame ediyorum.
Bir araç satın almak istediğim için bilgi birikimine, tecrübeye ve farklı perspektif görüşe sahip dostlardan tavsiye ve öneri almak için forumunuza kayıt oldum. Bu konuda kafam oldukça karışık malum Türkiye'nin ekonomik durumu 0 ve ikinci el araç piyasası inanılmaz bir durumda. Buna istinaden kafamda ki hedeflere bir türlü ayak uyduramıyorum. Kendimi sıkışık ve karmaşık hissediyorum. Sizlerden bu konuda tecrübelerinizden ve deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum. Biliyorsunuz ki para kolay kazanılmıyor. Biriktirmek ise ayrı bir yetenek gerçekten.

Bir kaç kriterimin dışına çıkmak istemiyorum Önceliğim; 30.000 km ve 80.000 km aralığında Sedan, Mpv ve 5 kapı Hatchback kasa tipinde, En az 1.6 ve 1.8 motor hacminde, 2011-2017 model aralığında, Güvenlik, Konfor, ve kullanılabilirlik ( Saklama gözleri, ve kullanışlılık) anlamında bütçeme uygun bir araç arıyorum.
Bütçem 110.000- 115.000 Türk lirasıdır.
Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arabaslzadam

Cengiz BEKARLI
Senkromeççi
6 Haz 2020
5
0
60
39
İstanbul
Marka
Yok
Kusura bakmayın şimdi siteden kontrol ettim de piyasa alt üst olmuş.Bu bütçeye değişenli veya hasarlı 2014-2015 model 60 bin km üstü bulunabiliyor.
Kesinlikle haklısınız. Çok çalkantılı bir dönemdeyiz. Hükümetin 0 Araç politikası faiz oranları ikinci eli çok karıştırdı. Araç satanlar bindikleri sürede yaktıkları yakıtın parasını dahi satış fiyatlarına eklendiğini düşünüyorum artık.

arabaslzadam

Cengiz BEKARLI
Senkromeççi
6 Haz 2020
5
0
60
39
İstanbul
Marka
Yok
C max ve Lounge plus mantıklı alışveriş listemde. Bu C max için yarın iletişim kuracağım olumlu veya olumsuz buraya bilgi paylaşırım. S max ile çok ilgilendim 2016 var sitede bir tane fiyatı yüksek biraz bir ara favorilerime ekledim cuzi bşr rakam düştü ve kaldı. Ford mpv tarzımı yansıtan ilk ikinci sırasındadır. Çok teşekkür ederim ilginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım