KAPALI 120 Bin Liraya Kadar Otomatik Tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar,
120 bin bütçeye (çok temiz bi araba denk gelirse biraz esner belki) ;
-otomatik
-sedan olmayacak
-maks 50 55 bin km
- C sınıf veya Suv
tavsiyelerinizi alabilir miyim? Golf Leon falan bulunuyor biraz ama DSG ne kadar güvenilir bilmiyorum. Yıllar önce çok sorunlar okurdum forumlarda, çılgınca masraf çıkarıyordu. Şu aralar kaç paraya çıkıyor DSG masrafları hiçbir fikrim yok. 308 olabilir belki EAT6 taş gibi ama iç hacmi biraz dardı diye aklımda kalmış yine bi bakmak lazım. Astra K bulunmaz sanırım o paraya, zaten 7 yıldır Opel kullanıyoruz bi değişiklik iyi olur diye düşünüyoruz. Çok sık da alıp satmayız bi sorun olmazsa bi 5 yıl bineriz. Bu kriterlerde tavsiyeleriniz neler olur, teşekkürler şimdiden.
 
Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
15,761
4
46,807
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bayi olmamasını servis hizmeti sorun olacağından değil de daha önce içine hiç oturmadığımı belirtmek için söylemiştim. Servis çok sıkıntı değil araba iyiyse. Esasında en büyük derdi torkunun az olması ve bunu yüksek devirde veriyor olması bence. Corsa'da çok sıkıldık bundan hocam.
Mazda'nın tork iyi de, otm şanzıman bayağı bir yiyor. Öyle bir derdiniz varsa direk Auris'e bakın derim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım