Akınn

Düz Yol Gazcısı
22 May 2019
13
0
135
22
Marka
Audi
Merhabalar. Ben 140.000 tl’ye kadar 2.el otomatik vites öğrenci arabası seçiminde oldukça kararsız kaldım, sizin görüşlerinize bir kulak vermek isterim aklımda şuan 2 model var:
Cla 200 Amg 2015
Golf higligne 2017(makyajlı)
Daha önceden 320 standart paket ve 40.yıl kullandığım için 320 ye çok yanaşmıyorum. Ancak bmw önerecekseniz lütfen M paket araçlar arasından öneride bulunursanız sevinirim kalan araçlarda ise genelinde en yüksek paket önersinde bulunursanız daha iyi olur.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Toyota chr 1,8 hibrit.Araba kendinden m paket ya da amg paket gibi.18 spor jant,tavan spoilerı,bagaj spoilerı,Cup koltuklar,Çift renk,Difuzorleri.. vs bunlar stock halde bulunuyor ve hibrit sayesinde 5 litreyle geziyor.Ha bir de Toyota sorunsuz:)

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhabalar. Ben 140.000 tl’ye kadar 2.el otomatik vites öğrenci arabası seçiminde oldukça kararsız kaldım, sizin görüşlerinize bir kulak vermek isterim aklımda şuan 2 model var:
Cla 200 Amg 2015
Golf higligne 2017(makyajlı)
Daha önceden 320 standart paket ve 40.yıl kullandığım için 320 ye çok yanaşmıyorum. Ancak bmw önerecekseniz lütfen M paket araçlar arasından öneride bulunursanız sevinirim kalan araçlarda ise genelinde en yüksek paket önersinde bulunursanız daha iyi olur.

leon falan alabilirsin :D ama önce ehliyet al diyorum sana :) Ehliyetsiz trafiğe çıkıp kimsenin canını tehlikeye atmaya hakkın yok ki günümüzde trafik her bölgede çoğaldı.

ajn.jpg

Akınn

Düz Yol Gazcısı
22 May 2019
13
0
135
22
Marka
Audi
leon falan alabilirsin :D ama önce ehliyet al diyorum sana :) Ehliyetsiz trafiğe çıkıp kimsenin canını tehlikeye atmaya hakkın yok ki günümüzde trafik her bölgede çoğaldı.

Ekli dosyayı görüntüle 18849
Hocam dikkat ederseniz yaşım 17 ve belki farkındaysanız bu sene içinde ehliyet alıp üniversiteye gideceğim ondan kaynaklı araba bakıyorum insanlara laf atmadan önce oturup biraz düşünmek herkesin yararına olur...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Hocam dikkat ederseniz yaşım 17 ve belki farkındaysanız bu sene içinde ehliyet alıp üniversiteye gideceğim ondan kaynaklı araba bakıyorum insanlara laf atmadan önce oturup biraz düşünmek herkesin yararına olur...
O mesaja cevap vereceğine önerilerimize önem versen keşke

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Burda daha önceden 320 kullandım deyince insan heralde en azından 1 yıl kullanmış gibi anlıyor heralde ehliyetsiz kullandınız ahdhdjfjsjdj

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Ekli dosyayı görüntüle 18849
Ben hayatımın önümdeki 10 yılında bu bütçeye ulaşabileceğimi sanmıyorum (devamı da meçhul) insanların ilk araba bütçesine bak yav

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım