KAPALI 150-200k arasında dizel otomatik araç tavsiyesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foester

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
1
545
Selamlar, 1.5 yıldır pederin günlük olarak kullandığı Fiat Linea'sını iş dolayısıyla satma kararı aldık. 150-200k aralığında Opel olmamak kaydıyla dizel otomatik araç arıyoruz. Düşüncelerimiz arasında Renault Kadjar, Citroen C5 Aircross, Volvo S60, Toyota Corolla Hybrid, Renault Megane ve Skoda Octavia var. Önerebileceğiniz daha farklı araçlara da açığız.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Eğer sıfır alınmayacaksa o paralara c segmenti aklımın ucundan bile geçmez. Octavia, megane yerine talisman, superb düşünürüm.

Tercihileriniz arasında suv da var sedan da. Aracı kullanım stilinizi ve amacınızı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
düşündüğünüz listeden direk ilk tercih s60 düşünürdüm d segment konforlu kaliteli ama daha düşük km biraz daha yeni isterseniz Toyota Corolla Hybrid ve Renault Megane araştırırım

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Çok fazla donanim aramiyorsaniz 100-150k km lerde bi onceki kasa a4 olabilir 2.0tdi ler cogunlugu bos paket bazilarinda sunroof deri koltuk ve isitma var bide hiz sabitleme varsa ona bakin derim

Tabi benim gibi adaptif hiz sabitleme serit takip on carpisma asistani auto hold anahtarsiz giris ve calistirma uzun far asistani gibi ozellikleri olsun derseniz corolla hybrid bakilabilir :)

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Şahsen Corolla hybrid tercih ederdim.Hem teknolojik olarak yeni bir motorunun olması, motorun sessizliği,şanzumanın sorunsuzluğu,yeni kasasının oldukça yakışıklı olması,servis ağının geniş ve müşteri memnuniyeti açısından başarılı olması ve güvenlik sistemleri ile rakiplerine göre önde bence.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,107
5,720
çanakkale
Marka
Renault
2018 kadjar var ailemizde çok memnunuz.
CDE76B4D-AFE7-4F94-8BAD-BCDF4C947543.jpeg

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Hybrid in Mtv si can sıkar kasko sigorta vs ile de birleşince yıllık 10.000TL kafadan gider ve bu Linea dan geçince ciddi yük olabilir iyi düşünün derim.
Diğerleri arasında C5 Aircross güzel Kadjar yerine ben C5 tercih ederdim lakin o da gayet güzel.

Asıl tavsiyem ise km yapıyorsanız ve Suv istemiyorsanız Orta paket 1.6 Corolla alın Lpg takın max 150 ye komple biter kafanız rahat etsin paranız cebinizde kalsın.
Açıkçası yakın dönemde Hybridlerin Mtv sinin düşeceğine inanıyorum. Eğer düşerse o zaman içlerinde en çok prim yapan Corolla Hybrid olacaktır bu da aklınızın bir köşesinde olsun lakin tabi buna bel bağlamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım