1991 Şahin Sahibi Olarak Geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Achyraus

Taklacı Güvercin
12 Mar 2017
14
65
335
Herkese merhabalar, herkese selam olsun.

Uzun zamandır YouTube kanalı takipçisiyim ancak foruma gelmemiştim. Otomobil severim. Bu akşam izlediğim Şahin testinden sonra Şahin sürücüleri hakkında varsa ön yargıları yıkmak için geldim biraz da. Çok çeşitli arabalar kullandım ama ilk göz ağrım benim için çok kıymetli. Testi zevkle izledim ancak Şahin sahibi olarak hem araç hakkında eksik kalındığını fark ettim hem de birazcık Şahin sürücülerine ön yargılı olunduğunu, haklı olarak, fark ettim.

Kendi aracım üzerinden başka başlıklarda bilgi vermek istiyorum.

Saat biraz geç, o yüzden iyi geceler :)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Herkese merhabalar, herkese selam olsun.

Uzun zamandır YouTube kanalı takipçisiyim ancak foruma gelmemiştim. Otomobil severim. Bu akşam izlediğim Şahin testinden sonra Şahin sürücüleri hakkında varsa ön yargıları yıkmak için geldim biraz da. Çok çeşitli arabalar kullandım ama ilk göz ağrım benim için çok kıymetli. Testi zevkle izledim ancak Şahin sahibi olarak hem araç hakkında eksik kalındığını fark ettim hem de birazcık Şahin sürücülerine ön yargılı olunduğunu, haklı olarak, fark ettim.

Kendi aracım üzerinden başka başlıklarda bilgi vermek istiyorum.

Saat biraz geç, o yüzden iyi geceler :)
Hoşgeldiniz hocam aramıza iyi forumlar:)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hoşgeldiniz, bazı araba kullanıcıları için önyargılar olabiliyor ister istemez ki bunlara çok iyi makinalar da dahil, e30 3 serisi gibi s2000 gibi süper makinalar ziyan oluyorlar bence...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz hocam, Garaj Başlığı altında aracınızı tanıtabilir, bilinmeyenler ve yapılmaması gerekenlerle ilgili deneyimlerinizden faydalanmamızı sağlayabilirsiniz :)

Teşekkürler Sağ olun

Achyraus

Taklacı Güvercin
12 Mar 2017
14
65
335
Hoşgeldiniz her ne kadar bende o ön yargıya sahip olsam da genelleme yapmamaya çalışıyorum.:)İyi forumlar.

Ben de zaten bütün paylaşımlarımı kendim özerinden yapıcam, başka Şahincileri temize çıkarma çabam yok :) ama bazı değinmem gereken hususlar var :) teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Achyraus

Taklacı Güvercin
12 Mar 2017
14
65
335
Hoşgeldiniz, bazı araba kullanıcıları için önyargılar olabiliyor ister istemez ki bunlara çok iyi makinalar da dahil, e30 3 serisi gibi s2000 gibi süper makinalar ziyan oluyorlar bence...

Bu işin ucu toplumsal bilince kadar dayanıyor :) uygun bi zamanda foruma dahil olucam, teşekkür ederim

Achyraus

Taklacı Güvercin
12 Mar 2017
14
65
335
Hoşgeldiniz hocam, Garaj Başlığı altında aracınızı tanıtabilir, bilinmeyenler ve yapılmaması gerekenlerle ilgili deneyimlerinizden faydalanmamızı sağlayabilirsiniz :)

Teşekkürler Sağ olun

Kısa zamanda başlığı açıcam, benim için çok zevkli olacak, teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım