KAPALI 1997 Mondeo GLX Gaza Geçerken Devir Düşüşü ve Stop Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Öncelik le hepinize hayırlı günler abiler kardeşler 4 ay önce 1997 Ford Mondeo GLX sahibi oldum ilk aldığımda triger vs herseyini değiştirdim fakat gençliğin verdiği hevesmidir bilmem gazlamayı seviyorum abilerim tavsiyesi üzerine insan içinde veya kalabalık ortamlarda asla yapmamayı öğrendim aracı zaten biliyorsunuz gazlamayı Musayit bir araç size sorum aracın gidişatında vs çalışmasında bazi sıkıntılar yaşar oldum sıralı sistem aracım calisirken benzinle çalışıyor tam gaza geçecekken devir düşüşü oluyor ve araba stop ediyor araci nereye götür meliyim? Aracın bütün eksiklerini soyliyecek Expertiz gibi misal gittiğimde motorda su eksikler var yaptırmalisin diyen kim olabilir ve bu tespit için ne kadar ücret oderim ?

NOT Afyonkarahisar da öğrenciyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
LPG için muhtemelen lpg ciye götürmeniz gerekecek, filtre değişimi yaptırdınız mı lpg için?

Onun dışında araştırıp aracınızla geçmişi olan bir ford ustası bulmanız lazım, gerekli yönlendirmeleri yapabilir

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
LPG için muhtemelen lpg ciye götürmeniz gerekecek, filtre değişimi yaptırdınız mı lpg için?

Onun dışında araştırıp aracınızla geçmişi olan bir ford ustası bulmanız lazım, gerekli yönlendirmeleri yapabilir
Hayır filtre değişimi yapılmadı motordanda isininciya kadar sanki bir sürü çiviyi bir şişeye koymuşta sallıyormuşum gibi azda olsa ses geliyor

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hayır filtre değişimi yapılmadı motordanda isininciya kadar sanki bir sürü çiviyi bir şişeye koymuşta sallıyormuşum gibi azda olsa ses geliyor
Sübap ya da varsa egzantirik zincir sesi olabilir. Yağlama sistemini kontrol etmek lazım. Lpg için de bi lpg filtresi değişimi ve gaz ayarı yaptırmalısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım