KAPALI 20-30 arası araç bakmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iceman1546

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
21
10
595
2 3 aya kadar bir araba almak istiyorum bütçem 20-27 civarında öğrenciyim bide biraz yakışıklı araba arıyorum :) ben honda meraklısıyım fd6 lar falan ama onlar ileride hedeflerim . şimdi bu fiyata honda iesler var ama içi çok eski geliyor bana güvenlik vs. olsun piyasasıda çok yükseldi son 2 senedir , citroen c3 2003 sonrası var ama dış görüşünü biraz garip ama bi kaç body kit yapılırsa güzel bir şeye benziyor içi falanda fena değil güvenlik vs. var , birde punto var ama fiat arabaları fazla tavsiye edilmiyor ama gayet yakışıklı araba bu bütçeye nasıl bi punto bulunur bilmiyorum fazla bide temiz masraf çıkartmıycak bir şey olursa çok daha iyi olur , pejo 206-207 de var bide citroenle aynı şirket yapıyor sanırım elektiriksel çok sorunları çıkıyormuş ama tipini en çok beğendiğim arabalardan , puntoya ve c3 e sıcak bakıyorum ama sizede bi sormak istedim nasıl bir şey tavsiye edersiniz yada başka alternatif vs. varsa .

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,728
3
9,665
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ben Şahsen Pejo Öneririm Bir Arkadaşımda 307 Vardı Bindim Gayet Hoşuma Gitmişti 220 Bindeydi Araba Tek Sıkıntısı Benzin Var Depoda Ama Range 0 Km Gösteriyordu Buda Elektronik Sistemden Kaynaklanıyor Kilometreye Göre Ölçüyormuş Bana Öyle Demişti . Ben Pejo Seçerdim Yerinizde Olsam . Ama İsterseniz Bir Alfa'yada Göz Kırpın Gözlerin Üzerinizde Olacağından Eminim :)

iceman1546

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
21
10
595
Ben Şahsen Pejo Öneririm Bir Arkadaşımda 307 Vardı Bindim Gayet Hoşuma Gitmişti 220 Bindeydi Araba Tek Sıkıntısı Benzin Var Depoda Ama Range 0 Km Gösteriyordu Buda Elektronik Sistemden Kaynaklanıyor Kilometreye Göre Ölçüyormuş Bana Öyle Demişti . Ben Pejo Seçerdim Yerinizde Olsam . Ama İsterseniz Bir Alfa'yada Göz Kırpın Gözlerin Üzerinizde Olacağından Eminim :)
şimdi alfaya göz kirparsak cepte para kalmaz heralde :) bide alinca temiz kullanilmiş bulmak gerek alfayi kız gibi makine

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
147 gerçekten alımlı duran bir araç. Ama ben olsam 307 alirdim. İçi dışı hoş bir araç. Ayrıca motorları ilgili de bir şikayet yok. Yalnız biz 307 aldığımızda şanzimandan hiç memnun kalmamistik otomatik almayın. Şekil dursun isterseniz c2 de bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım